Територія дитячого садочка в Квасилові була переповнена бродячими собаками

Територія дитячого садочка у Квасилові була переповнена бродячими собаками2

Дуже неприємну картину мали можливість сьогодні зранку спостерігати батьки, які привели своїх дітей у Квасилівський ДНЗ (ясла-садок). Дитячі майданчики дошкільного навчального закладу були переповнені бродячими псами, виганяти яких з території садочка довелося самим батькам.

Як розповідає мешканка Квасилова Тетяна Сульжук, подібні випадки на території дитячого садка трапляються регулярно і батьки від цього вже втомилися:

– Вчора собаки пошматували кота на території Квасилівського ДНЗ (ясла-садок). Тоді двірник дуже скаржилася на собак, намагалася їх вигнати. Але виходило в неї дуже погано – пси навіть не збиралися покидати територію дитячого садочка.

Територія дитячого садочка у Квасилові була переповнена бродячими собаками

Але сьогодні було ще гірше. Як побачила, скільки собак знаходиться на майданчику, де грається моя дитина, стало страшно. Найгірше ж те, що навіть не уявляю, як з цим боротися.

По дорозі додому спілкувалася з іншими мамами. Усі дуже злі і обурені. Хвилюються за безпеку дітей та гігієну. Дехто говорить, що це – просто собаки і нічого страшного не відбувається. Але їх стало дуже багато. Тож проблему потрібно вирішувати.

Територія дитячого садочка у Квасилові була переповнена бродячими собаками3

Постійно наголошує на необхідності вирішення питання бродячих собак і голова громадської організації «Новий Квасилів» Павло Дутко:

– На жаль, сьогодні ніхто в Квасилові вже не може почувати себе у безпеці через засилля бродячих собак. Але діти дошкільного віку – найвразливіша категорія, адже вони не можуть дати відсіч агресивно налаштованим тваринам. Вважаю, що владі селища потрібно терміново виділяти кошти на стерилізацію усіх без винятку безпритульних собак Квасилова. Зростання кількості собак на вулицях селища потрібно зупинити, інакше все може завершитися трагедією.

Територія дитячого садочка у Квасилові була переповнена бродячими собаками4

Нагадаємо, у червні минулого року в Квасилові чоловіка ледь не покусали бродячі собаки.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (2 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...