Трактора повернуть Жильчуку. Чи надовго?

Трактора повернуть Жильчуку. Поки що

Не вносити до порядку денного сьогоднішньої сесії Квасилівської селищної ради ряд питань, які пропонував розглянути селищний голова Степан Горбатюк, вирішили депутати. Серед них – і рішення стосовно створення в селищі комунального підприємства «Квасилівський комунальник», яке б склало конкуренцію нині існуючому колективному підприємству «Житловик-1». Ці питання перенесли на наступну сесію.

Жодного рішення не зуміли прийняти депутати і з приводу передачі в оренду рухомого майна у вигляді трактора з причепом, що перебуває на балансі Квасилівської селищної ради. Як відомо, раніше влада селища надавала вже згаданого трактора з причепом колективному підприємству «Житловик-1» в оренду під 1% вартості. Натомість нині, новий селищний голова Степан Горбатюк запропонував збільшити ставку до 10% та оголосити конкурс на укладення договору про оренду, зазначивши, що цього вимагає закон.

Однак більшість депутатів, а також начальник КП «Житловик-1» Микола Жильчук виступили проти пропозиції очільника селища. Вони вважають, що трактора з причепом потрібно надавати в оренду за меншою ціною, а перевагу при цьому надавати колективному підприємству «Житловик-1», яке є монополістом на ринку надання комунальних послуг в Квасилові. У підсумку, сесію вирішили не закривати, а розгляд даного питання перенести на наступне пленарне засідання, що відбудеться через тиждень, у вівторок, 29 березня. Його початок – о 10.00.

Крім того, самого трактора, за якого точиться така серйозна боротьба, поки повернуть на територію КП «Житловик-1», де він і очікуватиме своїх подальшої долі.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...