У дворі квасилівської дев’яповерхівки висадили яблуні (+фото)

Два десятки жителів багатоквартирного будинку по вулиці Молодіжній, 46 різного віку взяли минулої суботи, 6 квітня, участь в акції «Зроби свій двір зеленим!», яку започаткували спільно політична партія «Сила Людей» та громадська організація «Новий Квасилів». За кілька годин небайдужі громадяни висадили на своїй прибудинковій території двадцять молодих яблунь різних сортів.

Дерева висаджували за спеціальною технологією, із додаванням мінерального та органічного добрива. Тож жителі будинку сподіваються, що з часом в їх дворі з’явиться справжній яблуневий сад. А дерева в цьому місці потрібні не лише для плодів, але й для захисту від спеки та очищення повітря.

За словами організатора акції «Зроби свій сад зеленим!», голови Рівненської районної організації політичної партії «Сила Людей» Павла Дутка, в подальшому подібні висадки фруктових дерев у Квасилові мають стати щорічними:

– Багато хто пам’ятає, як кілька десятків років тому жителі будинку по вулиці Молодіжній, 48 висадили у себе в дворі вишні. Результат цієї роботи можна бачити зараз. Тож ми вирішили підтримати цю дуже гарну традицію і провели акцію, внаслідок якої, я сподіваюся, двір сусіднього будинку, по вулиці Молодіжній, 46 стане яблуневим. А ще ми хочемо зробити абрикосовий, горіховий, сливовий, аличевий та інші двори. Тож акція «Зроби свій двір зеленим!» тільки почалася і продовжиться вже у наступні роки. Таким чином, крок за кроком, хочемо зробити зеленим усе наше селище.

Дуже приємно, що садити яблуні вийшла така велика кількість небайдужих людей. Батьки вчили діток саджати дерева та любити природу. Діти ж, у свою чергу, давали імена кожному дереву і обіцяли їх берегти. Це було дуже зворушливо.

Наостанок дякую приватному підприємцю Роману Колодяжному, а також підприємствам і організаціям Квасилова, які допомагали нам гідно організувати та провести акцію «Зроби свій двір зеленим!».

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...