У дворі квасилівської п’ятиповерхівки живе молода жінка

Окрім великої кількості бродячих собак, близько місяця тому в дворі багатоповерхового будинку по вулиці Рівненській, 1, що в Квасилові, з’явилася також безпритульна жінка. Їй 24 роки, звати Ольга. І хоча жити, як з’ясувалося, людині є де, вона надає перевагу постійному перебуванню на вулиці чужого для себе селища.

Як розповідає жителька будинку по вулиці Рівненській, 1 пані Людмила, вона та її сусіди хвилюються за долю молодої жінки, адже вже невдовзі ночі стануть значно холоднішими:

– Ольга з’явилася у нашому дворі місяць тому. Вона цілі дні у будь-яку погоду гойдається на дитячій гойдалці, а вечорами ходить до магазину, де допиває пиво за покупцями, а також  випрошує цигарки та їжу. Ми вже зверталися і в селищну раду і викликали поліцію, однак ніхто нічого не може зробити. Жінку возили до реабілітаційного центру, але вона вже за кілька днів звідти утекла, повернувшись до нашого двору. Ночує Ольга на лавці на зупинці автомобільного транспорту, що знаходиться поруч. Ми виносимо їй теплі речі. І хоча особливої шкоди жінка нікому не завдає, хочеться все ж, щоб вона жила в квартирі, як і у сі інші, а не у нас в дворі.

Як вдалося з’ясувати, Ольга з Гощанського району, де у неї є мати. Жінка є інвалідом, а опікується нею рідна сестра. Як розповіла спеціалістка Рівненського обласного центру з надання соціальних послуг Алла Дорошева, рідні люди не проти, щоб Ольга повернулася до них:

– Ольга, яка прописана у Рівному на вулиці Фабричній, постійно утікає від своєї сестри Анастасії. Каже, що сестрі потрібні лише її гроші, які держава виплачує, як допомогу особі з інвалідністю. Сестра ж розповідає, що готова завжди прийняти її назад, хоча і має ще трьох власних дітей. Але, на жаль, наша героїня надає перевагу бродячому способу життя і не хоче мешкати в чотирьох стінах.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...