У Горбатюка не вистачило грошей, щоб відремонтувати дорогу цілком

Скандалом завершився намір влади відремонтувати дорожнє покриття на вулиці Дачній, що в Квасилові. Дізнавшись, що заасфальтують лише частину дороги, а інша половина й надалі буде в ямах, люди вийшли на вулицю і вимагали від селищного голови Степана Горбатюка провести повноцінний ремонт. Натомість очільник селища сказав, що не має на це коштів.

«Чекали ремонту тридцять років – почекаєте ще», саме так, за словами мешканки вулиці Дачної Валентини Фурманюк селищний голова відреагував на зауваження людей:

– Асфальт проклали тільки від початку до середини вулиці. Людей це дуже обурило. Ми перекривали дорогу і вимагали від представників влади, які саме в цей час контролювали процес, відремонтувати всю проїзджу частину вулиці. Адже усі найбільші ями з калюжами залишилися. Як і раніше, до зупинки маршрутки дістатися проблематично, бо усюди калюжі. Кому тоді потрібен такий ремонт?

Дуже незадоволеною подібними ремонтними роботами залишилася і інша мешканка вулиці Дачної – Лідія Орлова, адже її будинок знаходиться саме на тій половині, на яку асфальту не вистачило:

– Пан Горбатюк сказав, що потрібно ремонтувати ще й інші вулиці в Квасилові. Але я вважаю, що якщо вже бралися за ремонтні роботи, то треба було довести їх до кінця, зробивши дорогу так, як слід. Інакше, навіщо було починати? На нашій половині вулиці й надалі залишаються ями з калюжами. І це при тому, що в кожній родині є чимало дітей, які змушені по цій багнюці ходити до школи. Люди вдягають чоботи і ідуть. А що робити? Нам пообіцяли, що завтра нібито засиплють найбільші ями на незаасфальтованій частині вулиці щебнем. Але пообіцяти можна що завгодно. А чи зроблять – ніхто не знає.

Як відомо, на початку осені минулого року за поданням народного депутата Юрія Вознюка, Кабінет міністрів України виділив з державного бюджету 1,5 мільйона гривень на ремонт вулиці Дачної в Квасилові. Але селищна рада тоді так і не зуміла освоїти ці кошти через помилки в документації, тож їх повернули до Києва.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (3 голос (а, ів), середній бал: 3,67 із 5)
Loading...