У Кустині – максимальний результат

Перемігши в гостях кустинську «Горинь», ФК «ЛМЗ-Квасилів» повернувся у боротьбу за високі турнірні позиції чемпіонату Рівненського району у вищій лізі. Щоправда, для того, щоб дійсно претендувати на медалі, «червоно-зеленим» слід демонструвати більш стабільні результати.

«Горинь» – ФК «ЛМЗ-Квасилів» – 0:2 (0:1).

24 червня. 15.00. Кустин. Шкільний стадіон. 50 глядачів. 17 градусів. Оцінка поля – 3.

Арбітри: С.Швидун (Рівне), В.Стахнюк (Костопільський район), І.Зайчук (Рівне).

Кустин: Горецький, П.Гаврилюк, Вакулін, Давидюк, Кузьмич, Стельмах, Форманюк, Довгий, П.Кухарчук, Яковець, Шахрайчук.

Квасилів: Кондрашин, Арсенович, Перець, Мартинюк, Ткачук, Наливайко, Р.Мельниченко (Грабар, 46), Мельнчук, В.Мельниченко, Назарук, Р.Гаврилюк.

Голи: В.Мельниченко (43), Наливайко (60).

Попередження: Грабар (71) – ФК «ЛМЗ-Квасилів».

Юнаки: 0:1 (Хамратович (20)).

Нинішній чемпіонат «Горинь» проводить дуже невдало, знаходячись в компанії головних аутсайдерів вищої ліги. Проблемами кустинців і скористалися гравці ФК «ЛМЗ-Квасилів», забивши по м’ячу в кожному з таймів. Авторами голів стали Володимир Мельниченко та Олександр Наливайко.

Результати інших матчів 7 туру чемпіонату району серед команд вищої ліги: ФК «Обарів» – Будмаркет «Маяк» – 5:2, «Славія» – «Інтеркарс» – 5:0, «Альянс» – «Сатурн» – 1:2, «РОКО» – «Продторгобладнання» – 0:3.

Завдяки перемозі в Кустині, ФК «ЛМЗ-Квасилів» піднявся на 5 місце. Причому, щільність команд в таблиці така висока, що від другої сходинки, яку нині посідає «Продторгобладання», «червоно-зелених» відділяє тільки 2 очки.

Свій наступний матч ФК «ЛМЗ-Квасилів» проведе у рідному селищі, де у неділю, 1 липня, прийматиме ФК «Обарів». Вдома квасилівчани не можуть здобути перемогу вже впродовж двох матчів поспіль. Чи вдасться їм це зробити з третьої спроби? Початок зустрічі – о 14.00.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...