У Квасилівському дитсадку відтепер харчують за 24 гривні

На чотири гривні збільшили вартість щоденного харчування дітей у Квасилівському ДНЗ (ясла-садок) члени виконавчого комітету селищної ради на минулому засіданні, що відбулося наприкінці січня. Відтепер вихованців раннього віку в закладі харчують за 20, а дошкільного – за 24 гривні.

Як і раніше, плата батьків або осіб, які їх замінюють, за харчування дітей у Квасилівському ДНЗ (ясла-садок) становитиме 60 відсотків від вартості харчування дитини на день, що тепер складе від 12 до 14 гривень 40 копійок в залежності від віку. Інші 40 відсотків фінансуватимуться з бюджету.

Звільнять від плати за харчування дитини батьків, у сім’ях, в яких  сукупний дохід на кожного члена родини за попередній квартал не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який установлено Законом України «Про Державний бюджет України на 2017 рік».

Як відомо, раніше керівники квасилівських осередків політичної партії «Сила Людей» надіслали офіційне звернення, в якому пропонували владі профінансувати харчування вихованців Квасилівського ДНЗ (ясла-садок) на сто відсотків коштом селищного бюджету, акумулювавши для цих цілей надходження, які отримуються з акцизного податку. Але дане звернення Квасилівський селищний голова Степан Горбатюк взагалі відмовився виносити на розгляд виконкому.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...