У Квасилівському ліцеї навчатимуть зварювальників на австрійському обладнанні

У Квасилівському професійному ліцеї відкрили Центр сучасних зварювальних технологій. Нині у закладі навчаються понад 130 учнів за спеціальністю електрозварювальник. Тепер вони можуть отримати не лише теоретичні знання, а опанувати професійні навички. При чому відтепер – на сучасному обладнанні європейського рівня.

«Обладнання виготовлене в Австрії. Аналогічне можна побачити на наших сучасних підприємствах. Тому наші учні будуть добре підготовленими та конкурентоспроможними на ринку праці. Це вигідно для обох сторін – як майбутнім працівникам, так і підприємцям. Адже молодим фахівцям не потрібно буде перекваліфіковуватися, а бізнесмену – затрачати кошти на навчання  працівника», – розповідає директор закладу Олександр Савчук.

2 мільйони 700 тисяч гривень з державного, понад 400 тисяч з обласного бюджету та ще 200 тисяч гривень ліцею – саме стільки коштів інвестували у новий центр. Серед обладнання – апарати ручного зварювання, автоматичні та напівавтоматичні зварювальні машини. Окремо необхідно виділити плазморіз з програмним керуванням, завдяки якому здійснюються усі новітні надписи на металі.

Загалом облаштували півтора десятка робочих місць для практичних занять.

Педагогічний колектив ліцею переконаний, що попит на спеціальність є, втім зі створенням галузевого центру він зросте в рази. Передусім завдяки новітньому устаткуванню, що дозволятиме вивчити всі аспекти електрозварювання в одному закладі.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської облдержадміністрації.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...