У Квасилові четвертий день немає питної води (+відео)

Без води у кранах ризикують зустріти Різдво мешканці багатоповерхівок, що в Квасилові.

Якщо раніше керівництво «Рівнеоблводоканалу» обіцяло, що вода буде подаватися з пониженим тиском усього три дні – із 3 по 5 січня, то тепер на підприємстві не беруться спрогнозувати навіть, чи з’явиться вона в квартирах квасилівчан на Різдво.

Як повідомляє телеканал «UA: Рівне», головний інженер «Рівнеоблводоканалу» Віктор Єфімов сподівається, що до кінця сьогоднішнього дня водопостачання вдасться відновити.

Але, додав, ремонт ускладнений тим, що прорив стався на болотистій місцевості, а саме місце аварії оточене будинками, що ускладнило доїзд техніки: доводилось домовлятися з людьми, щоб ті пропустили її через свої ділянки.

Що ж до планового ремонту, який тривав з 3 по 5 січня, то Віктор Єфімов сказав:

– З’явилася можливість замінити ділянку водогону на вулиці Весняній. Ми виконали цю роботу. Для нас не важливо це 3 чи 4 січня. Так сталося, що там трапився один прорив, потім другий і нами було прийнято рішення оперативно цю ділянку поміняти, що ми і зробили. Ні про яке швидке освоєння коштів не йдеться, таку інформацію навіть не коментую.

Поки ж мешканці Квасилова змушені стояти в чергах до автоцистерн, у яких підвозить питну воду в селище «Рівнеоблводоканал».

Фото – Олександра Ткачука

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...