У Квасилові чоловіка ледь не покусали бродячі собаки

IMG_0702

Днями в редакцію порталу «Інший Квасилів» зателефонував квасилівчанин, який поскаржився на бродячих собак, які поводилися дуже агресивно та напали на нього в районі багатоповерхових будинків. Лише дивом чоловікові вдалося відбитися від них, врятувавши своє здоров’я.

– Я ішов в магазин купити продукти, коли це сталося, – говорить 31-річний квасилівчанин Роман,аж раптом до мене підбігла собака, за нею інші. Хотіли мене покусати. Я почав відбиватися як міг. На щастя, мені вдалося їх злякати і так я врятувався. Це не перший раз, коли на мене кидаються ці бродячі пси, і, думаю, не останній. Нападали вони і на інших членів моєї родини, а також сусідів і знайомих.

IMG_0675

Останнім часом усе більше мешканців Квасилова висловлюють своє невдоволення засиллям безпритульних собак на вулицях селища. За словами того ж таки пана Романа, в кожному з дворів багатоповерхових будинків є по кілька таких собак:

– Вони періодично кидаються на людей, гавкають, справляють свої природні потреби безпосередньо на дитячих майданчиках та є носіями різних інфекцій. Особливо небезпечно ходити в районі багатоповерхівок увечері, коли собаки стають дуже агресивними.

Пройшовшись Квасиловом, кореспондент порталу «Інший Квасилів» дійсно нарахував півтора десятка бродячих псів. Найбільше їх було на дитячому майданчику в дворі будинку по вулиці Молодіжна, 48. Також собак можна було зустріти на території Квасилівського професійного ліцею, поблизу пункту швидкої медичної допомоги та в центральній частині селища.

IMG_0677

Не з чуток знайомий із проблемою бродячих собак і квасилівський громадський активіст Павло Дутко, який також кілька разів був змушений від них захищатися:

– Бродячі пси дуже полюбляють відпочивати на дитячих майданчиках Квасилова. Поки я на власні очі не бачив, як собаки нападали на дітей, але усяке може трапитися. За власну дитину інколи буває страшно, коли бачиш неподалік від неї зграйку безпритульних псів, від яких не знаєш чого очікувати. Особисто на мене собаки кілька разів нападали неподалік від школи, де я регулярно займаюся спортом та здійснюю вечірні пробіжки. Шкода, що на вулицях Квасилова не можна почувати себе у безпеці. Звичайно, проблема бродячих собак актуальна не лише для Квасилова, але й для багатьох інших населених пунктів. Але у сусідніх містах та селах влада хоча б робить спроби вирішити це питання. Приміром, у Рівному нещодавно велику кількість собак стерилізували волонтери із Австрії, в обласному центрі існують спеціальні організації, що опікуються захистом тварин, триває робота над будівництвом притулку для бездомних псів. А що ми маємо в Квасилові? Чи стерилізована у нас хоча б одна бродяча собака? Дуже сумніваюся.

IMG_0678

Звісно, існують люди, які мають іншу точку зору. Вони запевняють, що бродячі собаки нікому не заважають і не здатні завдати квасилівчанам будь-якої шкоди. Для цієї категорії людей варто нагадати випадок кількарічної давнини, коли зграя собак покусала у Квасилові дитину. Чи дасть хтось гарантію, що подібне лихо не повториться знову?

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...