У Квасилові депутати відмовилися продавати землю, як того хотів Горбатюк

Серед депутатів Квасилівської селищної ради (Рівненщина) не знайшлося потрібної кількості голосів, щоб ухвалити рішення «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу громадянину Рудику Олександру Леонтійовичу». Тож 1,5 гектари землі, яка знаходиться на вулиці Перспективній, залишиться у власності територіальної громади.

Одним із тих, хто найактивніше закликав своїх колег не підтримувати даний проект рішення під час сесії, став депутат від політичної партії «Сила Людей» Віктор Манжеран:

– За п’ятнадцять хвилин до початку сесії я заглянув у кабінет до селищного голови Степана Горбатюка і побачив там якісь незрозумілі збори депутатів. На моє питання, що відбувається, голова заявив, що нібито засідає земельна комісія і на сесію будуть виносити додаткове питання про продаж землі. Звісно, що брати участь у подібних незаконних діях і ставати співучасником злочину я відмовився. Ніхто ні про яке засідання комісії депутатів не повідомляв, а питання хотіли проштовхнути без оприлюднення та без обговорення.

Коли на сесії дійшла черга до розгляду цього питання, лічильна комісія поспішила заявити, що рішення прийняте. Я ж почав вимагати перерахувати голоси. Коли Горбатюк оголосив поіменне голосування, виявилося, що необхідних 14 голосів серед депутатів проект рішення не отримав. Як не переконував селищний голова депутатів змінити свою точку зору, підтримки з нашого боку він не отримав.

Раніше подібна схема в селищній раді Горбатюкам та його прибічниками використовувалася неодноразово, коли, після експертної оцінки, землю продавали за відверто заниженою ціною, внаслідок чого бюджет Квасилова зазнавав серйозних втрат, а гроші натомість осідали в потрібних кишенях. Добре, що цього разу депутати нарешті продемонстрували принципову позицію і земля лишилася у власності громади.  

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (2 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...