У Квасилові хочуть створити ще одне ОСББ (+відео)

У Квасилові хочуть створити ще одне ОСББ (+відео)

Обєднання співвласників багатоквартирного будинку збираються створити мешканці пятиповерхівки по Молодіжній, 1 у Квасилові. Минулої неділі, 3 квітня, ініціативна група на чолі з Ігорем Тихончуком спільно з громадською організацією «Новий Квасилів» провели збори жителів будинку, на яких ознайомили людей з перевагами подібної форми управління.

Ініціатор зборів, житель будинку по вулиці Молодіжній, 1 Ігор Тихончук зазначив, що готовий не лише агітувати за створення ОСББ, але й, якщо буде потрібно, стати його головою:

– Люди не задумуються над тим, скільки коштів вони платять щомісяця колективному підприємству «Житловик-1», яке обслуговує наш будинок. А це – дуже великі гроші. Ми змушені утримувати чисельний штат цього підприємства. У той же час, на поточні ремонти будинку ресурсів, як завжди, не вистачає. Якщо ж ми хочемо, щоб наша власність гарно виглядала, треба брати будинок у свої руки. Потрібно створити ОСББ, після чого ми будемо разом обговорювати, як привести свій будинок в порядок, адже ніхто інший, окрім нас самих покращувати умови нашого життя не буде.

Голова громадської організації «Новий Квасилів» Павло Дутко запевнив, що усіляко допомагатиме в процесі створення ОСББ мешканцям цього та інших квасилівських будинків:

– На відміну від інших будинків, де жителі ведуть себе переважно пасивно, на Молодіжній, 1 є людина, яка готова агітувати за цю форму правління будинком, організовувати зустрічі та створювати ініціативну групу. Це – Ігор Тихончук. Чоловік надзвичайно енергійний. Багато років працював у Європі і добре знає, як покращити якість надання комунальних послуг в своєму будинку. Разом з ним провели перші ознайомчі збори, на яких панувала дуже позитивна атмосфера. Люди починають розуміти, що відповідальність за свій будинок потрібно брати на себе. Багато хто підходить і просить членів ініціативної групи не зупинятися, а продовжувати працювати в напрямку створення ОСББ. Тож, вважаю, перспективи реалізації цього задуму на Молодіжній, 1 – дуже хороші.

Як відомо, наразі в Квасилові діє лише одне ОСББ, що носить назву «Квасилівські зорі» та розташоване в будинку по Молодіжній, 28-Б.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (2 голос (а, ів), середній бал: 3,00 із 5)
Loading...