У Квасилові хочуть збудувати спортивний комплекс

Одне з наймасштабніших будівництв часів незалежності може розпочатися у Квасилові вже незабаром. За задумом влади Рівненського району, в селищі за три наступні роки планують спорудити спорткомплекс.

Вперше таку ідею голова Рівненської РДА Володимир Пилипчук озвучив у січні цього року під час Ради регіонального розвитку, що відбулася у Квасилові. Де саме буде розташований комплекс – поки невідомо, адже Квасилівська селищна рада наразі ще займається відведенням землі. Але, судячи з усього, споруду зводитимуть по вулиці Рівненській на болоті справа при в’їзді до населеного пункту з боку обласного центру.

За словами Володимира Пилипчука, ідея спорудження спорткомплексу в селищі Квасилів – не нова. Ініціаторами будівництва є сам голова Рівненської РДА, а також народний депутат України Юрій Вознюк. У свою чергу цю ідею підтримали квасилівські влада разом зі спортивними тренерами, голова Рівненської районної ради Микола Сальчук та увесь депутатський корпус Рівненської райради.

– Відтак, на це вже виділені кошти із районного бюджету. Ми завжди хотіли зробити в Квасилові спортивну школу, але спершу планували реконструювати місцеву стару котельню, де нині знаходиться спортивний зал для боротьби. Однак згодом вирішили, що спортивний комплекс буде окремим об’єктом. Плануємо, що на території спорткомплексу обов’язково буде футбольне поле зі штучним покриттям та зал для боротьби. Також, хочемо, аби всі спортивні секції, які нині діють у Квасилові, мали змогу там займатися. Сьогодні ідея на стадії проектування. Невдовзі буде розроблений ескізний проект, тому загальна кошторисна вартість об’єкту поки ще невідома. Загалом, ми відкриті до пропозицій», – сказав голова Рівненської райдержадміністрації Володимир Пилипчук.

На сьогодні будівництво спортивного комплексу у Квасилові входить у стратегію розвитку Рівненського району на наступні три роки. Для початку робіт з бюджету районної ради вже виділили 300 тисяч гривень.

Олена ДІДЕНКО

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (2 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...