У Квасилові капітально відремонтують п’ять вулиць та ліфти у двох будинках

Майже 383 мільйони гривень коштів бюджету розвитку Рівненської територіальної громади розподілили депутати на пленарному засіданні сесії, що відбулася 29 квітня. Квасилову на здійснення заходів з будівництва та капітального ремонту дісталося 18 мільйонів 440 тисяч 441 гривня.

До вашої уваги перелік об’єктів, які планує відремонтувати Рівненська міська рада у Квасилові впродовж 2021 року:

1. Капітальний ремонт покрівлі даху амбулаторії ЗПСМ №8 КНП «ЦПМСД «Центральний»» РМР за адресою: смт Квасилів, Рівненського району, Рівненської області, вул. Молодіжна, 22А – 645 744 гривень.

2. Капітальний ремонт приміщення Квасилівського будинку культури по вул. Б.Хмельницького, 2 в смт Квасилів – 300 тисяч гривень.

3. Капітальний ремонт вул. Молодіжної в смт Квасилів – 10 мільйонів гривень.

4. Капітальний ремонт вул. Перспективної в смт Квасилів – 2 мільйони гривень.

5. Капітальний ремонт вул. Рівненської в смт Квасилів – 2 мільйони гривень.

6. Капітальний ремонт вул. Богдана Хмельницького в смт Квасилів – 1 мільйон 500 тисяч гривень.

7. Капітальний ремонт вул. Соборної в смт Квасилів – 1мільйон 500 тисяч гривень.

8. Капітальний ремонт ліфтів у житловому будинку №32 по вул. Молодіжна у смт. Квасилів (1,2,3-й під’їзди) – 282 835 гривень.

9. Капітальний ремонт ліфтів у житловому будинку №46 по вул. Молодіжна у смт Квасилів (1,2,3,4-й під’їзди) – 211 862 гривень.

Депутат Рівненської районної ради, квасилівчанин Павло Дутко, коментуючи рішення, яке ухвалили його колеги з міськради, зазначив, що інтереси багатьох жителів селища залишаться неврахованими:

– Звісно, понад 18 мільйонів гривень на потреби Квасилова – це хороша сума. Коли існувала селищна рада – на капітальний ремонт доріг та ліфтів виділялося значно менше. З іншого боку, сумно, що статті видатків, на які передбачають кошти, визначає лише одна людина. Колеги по коаліції не підтримали пропозиції партії «Голос», навіть ті, підписи під якими поставили сотні квасилівчан. Тому у 2021 році не дочекаються ремонту доріг жителі вулиць Вишневої, Білої, Тихої, не з’явиться довгоочікуваний пішохідних тротуар по вулиці Давній, не кажучи вже про парки та рекреаційні зони.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...