У Квасилові оновлюють дитячий майданчик (+фото)

Три нових об’єкти встановили працівники колективного підприємства «Житловик-1» на дитячому майданчику двору дев’ятиповерхівки, що по вулиці Молодіжній, 34 у Квасилові (Рівненщина) за кілька останніх місяців. Водночас, батьки дітей, що тут граються, сподіваються, що на цьому оновлення не закінчиться.

Усе розпочалося в жовтні минулого року, коли під час висаджування абрикосової алеї в дворах будинків по Молодіжній, 34 та 44 жителі попрохали голову Рівненської районної організації політичної партії «Сила Людей» Павла Дутка допомогти також із реконструкцією дитячого майданчика. З підписами людей пан Павло звернувся до Квасилівської селищної ради, після чого ще до нового року розпочалися роботи із благоустрою у дворі.

В першу чергу демонтували стару радянську гірку, на якій неодноразово травмувалися діти, а також підсипали піском територію та пісочницю. З часом гірку замінили на більш сучасну. Також з’явилися у дворі гойдалка-кокон та дошка для малювання.

Як розповідає жителька будинку по вулиці Молодіжній, 44 Тетяна Поліщук, мешканці задоволені, що відбуваються позитивні зміни і чекають на їх продовження:

– Поки встановили три нових об’єкти. Але зимою мало хто з батьків гуляє тут із дітьми, тому оцінимо їх пізніше. Також хотілося б бачити на майданчику стіл-пісочницю із лавочками та більше усіляких гойдалок. Сподіваємося, що навесні роботи продовжать.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...