У Квасилові – політична криза. Як її подолати?

Павло Дутко

Павло Дутко

Дутко Павло Юрійович. Народився 30 травня 1981 року.
Навчався в Рівненському державному гуманітарному університеті, де здобув вищу освіту та отримав диплом вчителя української мови та літератури, світової літератури.
Голова правління громадської організації «Новий Квасилів». Голова Рівненської районної організації політичної партії «Сила Людей».
Одружений, виховує сина.
E-mail: dutco@ukr.net
Павло Дутко

Хаос і боротьба за вплив різних гілок влади місцевого рівня, смуга перманентних скандалів, які, здається, не закінчаться ніколи, вирішення керівництвом селищної ради власних егоїстичних інтересів за рахунок громади і все це – на фоні катастрофічно низького рівня підтримки у суспільстві. Такими є реалії сьогодення у Квасилові, які свідчать про політичну кризу в селищі.

Спілкуючись з мешканцями Квасилова регулярно чую нарікання на діяльність керівництва селища – голову, працівників апарату та депутатів. Неспроможність якісно очистити дороги від снігу та льоду взимку, невміння, або ж, що більш вірогідно, небажання вирішувати проблеми, пов’язані з дорогими ліфтами, бродячими собаками, розміщенням незаконного залу гральних автоматів, наркоманією та алкоголізмом – у всьому цьому громада звинувачує в першу чергу селищного голову Степана Горбатюка, висловлюючи невдоволення нинішніми методами його керівництва.

Квасилівчани очікували результатів більше року, але нині їх терпець уривається. А що ж пан селищний голова? Зовсім не зважає на критику, продовжуючи гнути власну, зрозумілу тільки йому самому лінію. Останній гучний скандал, пов’язаний з діяльністю влади, трапився зовсім нещодавно. На початку цього місяця, депутати селищної ради, не соромлячись навіть відеокамери, проголосували за збільшення розміру щомісячної премії голові селищної ради, заступнику, а також працівникові військового обліку. Але за які заслуги?

На жаль, вже вкотре доводиться визнавати, що до влади в Квасилові ідуть лише для того, щоб вирішити свої фінансові та майнові проблеми, отримати хорошу посаду, влаштувати на роботу якомога більше членів своєї родини, замінивши один сімейний підряд іншим. Але так бути не повинно.

Влада псує, тому потрібно добре думати, кого ми обираємо головою, а також депутатами селищної ради. Розумію, що стосовно депутатів вибору особливого у нас не було. В половині з усіх округів висувався лише один кандидат, наперед обраний для цього тими, кому потрібні були лояльні люди в раді і готовий голосувати так, як потрібно. Але чи не самі квасилівчани створили таку ситуацію? Чому в депутати не ішли громадсько-активні люди, яких вистачає на кожній з вулиць? Чому вони переклали відповідальність на когось іншого?

Криза в Квасилові триматиме доти, доки усі ми разом не запропонуємо селищу нову якість політики. Чесних та відповідальних людей в апараті селищної ради та депутатському корпусі має бути переважна більшість. Зараз, на жаль, їх одиниці і таким борцям за правду важко протистояти системі, яка формувалася впродовж багатьох років. Наше ж завдання – прийти до влади і створити власну систему, яка працюватиме на результат і виштовхуватиме усіх нечесних та корисливих чиновників. І тоді в порядку денному кожної сесії селищної ради стоятимуть нагальні проблеми Квасилова, а не питання преміювання голови, чи виділення землі найбільш наближеним до влади.

 

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (4 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...