У Квасилові шукали молодих лідерів

У Квасилові шукали молодих лідерів

Презентацію Української академії лідерства організували для учнів Квасилівського НВК «школа-ліцей» минулої п’ятниці, 18 березня.

Серед квасилівських учнів шукали найкращих випускників, щоб запропонувати їм безкоштовне навчання унікального формату.

Рекрутингова компанія лідерської програми «Українська академія лідерства» триває в Україні з лютого цього року. За цей час організатори відвідали уже 90 шкіл та презентували академію для 4500 випускників у 13 областях України.

«Згідно статистики, 70% випускників вищих навчальних закладів не працюють за спеціальністю. Ми хочемо зламати цю тенденцію та дати можливість студентам зупинитися, взяти рік перерви та спробувати себе у різних сферах, щоб зрозуміти, чи дійсно вони на правильному шляху. Навчання в академії триває 10 місяців 24 години на добу, 7 днів на тиждень та включає академічну, спортивну, волонтерську та мандрівну програми» – зазначають організатори.

В академії викладають найкращі викладачі України, а предмети академії спрямовані на формування української ідентичності  та свідомості. До прикладу курс Ярослава Грицака «Історія без дат», Максима Яковлєва «Культура мислення», Михайла Колісника «Персональні фінанси» тощо. У вересні Українська академія лідерства відкриється у Миколаєві, Дніпропетровську, Харкові, Львові, Києві та Чигирині. Навчання в академії є безкоштовним та відбувається в рамках програми лідерства, залучення інвестицій та розвитку, що впроваджується в Україні фондом Western NIS Enterprise Fund.

Щоб потрапити до академії, потрібно мати 16-19 років та пройти конкурсний відбір попередньо заповнивши анкету http://goo.gl/forms/nL5W6Y57jM.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...