У Квасилові скликали термінову сесію, щоб продати землю

Бажанням якомога швидше продати земельну ділянку площею 0,7322 гектара, що знаходиться на вулиці Індустріальній пояснив поспіх, з яким скликалася позачергова сесія Квасилівської селищної ради (Рівненщина), що відбулася 4 лютого, селищний голова Квасилова Степан Горбатюк.

Щоправда ні він, ні бухгалтер і за сумісництвом депутат так не зуміли навіть приблизно назвати суму, в яку обійшлася бюджету технічна документація із землеустрою.

На запитання депутата Віталія Биця щодо вартості проекту, про який іде мова, Степан Горбатюк відповів наступне:

– Вартість в бухгалтерії. Вона не зміниться ні за п’ять хвилин ні за три дні. Я не буду за кожну цифру бігати в бухгалтерію. Напиши запит, Вітя, і я дам тобі відповідь.

У результаті, більшістю голосів обранці вирішили включити земельну ділянку, яка знаходиться поблизу колишніх приміщень підприємства «Роланд-Україна», до таких, які підлягають продажу на конкурентних засадах (земельних торгах). Виставити ж землю на аукціон планують вже на наступній, черговій сесії Квасилівської селищної ради, що має відбутися на початку березня.

А от чотири інших земельних ділянки загальною площею 0,7066 гектара, що знаходяться на території Квасилова, депутати продали невідкладно. Усі вони дісталися підприємниці Ользі Кожевніковій, яка заплатить за землю 323 201 гривню.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...