У Квасилові відбудеться турнір з міні-футболу

У Квасилові відбудеться турнір з міні-футболу

Першість Рівненського району з міні-футболу присвячена 25 річниці Незалежності України відбудеться у Квасилові наступної неділі, 21 серпня. Організаторами турніру виступлять Рівненська районна федерація футболу спільно з відділом молоді та спорту Рівненської райдержадміністрації.

Першість Рівненського району з міні-футболу пройде 21 серпня на центральному селищному стадіоні Квасилова. Початок ігор – о 10.30. У чемпіонаті приймають участь команди з Рівненського району.

До участі в першості допускаються команди укомплектовані гравцями не молодшими 1999 року народження. Забороняється участь футболістів не аматорів у складі команд учасників.

До іменної заявки згідно встановленої форми вносяться анкетні дані не більше 10 гравців та 1 тренера – представника команди учасника першості. Заявки подаються за 30 хвилин до початку проведення змагань представнику організаторів змагань.

Іменна заявка встановленої форми, обов’язково повинна бути завірена медичним працівником (без заявки встановленого зразка з усіма передбаченими даним положенням відмітками команда до участі в змаганнях не допускається).

Витрати, пов’язані з суддівством, забезпеченням роботи медичного персоналу – за рахунок колективних заявочних внесків учасників змагань, сума яких визначиться на спільній нараді за участю організаторів та представників команд-учасниць змагань.

Реєстрація учасників першості за телефоном – 096-640-12-99. Віталій Володимирович.

про це повідомляє прес-служба Рівненської районної федерації футболу.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...