У Квасилові влада не може впоратися зі снігом

u-kvasylovi-vlada-ne-mozhe-vporatysya-zi-snihom

Хоча сильний снігопад пройшовся Квасиловом ще в ніч з суботи на неділю, багато  вулиць приватного сектору й досі залишаються нерозчищеними. Цей факт викликав хвилю обурення у мешканців селища. «При колишньому селищному голові Дмитрові Крету такого жодного разу не було» – пишуть люди в соцмережах.

Уже кілька днів жителі Квасилова продовжують обговорювати в соцмережах «Facebook» та «Вконтакті» ситуацію з неприбраним снігом.

«Цікаво знати, де сьогодні наші комунальники з грейдером??? На вулицях: Білій, Тихій, Вишневій та Мирній неможливо пройти, а автомобіль просто вгрузає. Водії вимушені лопатами власноруч чистити дороги!!!!!!» – пише квасилівчанка Наталія.

«В них вихідний, а люди хай страдають. Плювати на людей вони хотіли» – погоджується з попередньою дописувачкою Ірина.

«Таксі відмовлялися їхати на Білу, сказали ні за які гроші не поїдуть!!!» – повідомила мешканка цієї вулиці Анна.

«Неправда, що усій місцевій владі байдуже. Наприклад, у Здолбунівському районі у неділю, трактори та інша техніка впродовж цілого дня розчищали дороги. Як результат, сьогодні є транспортне сполучення з усіма селами району. Усе тому, що при владі в Здолбунівській райдержадміністрації молоді хлопці, яких цікавлять проблеми людей і які прийшли на посади щоб працювати, а не для особистого збагачення» – пише голова громадської організації «Новий Квасилів» Павло Дутко.

«Ще такого в Квасилові не було. Машиною не можна було виїхати. Безвідповідальність влади шокує. І це не лише в питаннях снігу» – обурюється квасилівчанка Аліна.

«По вулиці Рівненській не краще. І по Молодіжній. Де ж прибирання прибудинкових територій» – запитує Тарас.

«Через великі колії, що поробили машини, та між ними калюжі води, неможливо дійти до школи з дітьми. Мабуть вся техніка дуже задіяна, що не може розчистити» – пише жителька Квасилова Ірина.

 

 

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...