У Квасилові висадили четверту фруктову алею – черешневу (+фото)

Слідом за яблуневою, абрикосовою та грушевою алеями у Квасилові зявилася ще одна – черешнева. Її висадили у суботу, 24 квітня, у спільному дворі дев’ятиповерхівок по вулиці Молодіжній, 36 та 38, що в Квасилові, жителі разом із депутатом Рівненської районної ради Павлом Дутком.

Подія відбулася в рамках акції «Зроби свій двір зеленим!», яку громадська організація «Новий Квасилів» проводить регулярно впродовж двох останніх років.

Таким чином, завдяки старанням небайдужих квасилівчан різного віку, на майданчику з’явилися двадцять молодих саджанців червоних та жовтих черешень, які мають стати окрасою цього, раніше бідного на зелені насадження двору.

Вже за традицією, голова громадської організації «Новий Квасилів» Павло Дутко спочатку запитав жителів будинків, які саме фруктові дерева вони хотіли б бачити у своєму дворі, а потім – закупив саджанці черешень червоних та жовтих сортів, добриво та закликав громаду долучитися до акції:

– Давно хотів висадити дерева саме в цьому дворі, де за останні роки дуже рідко виконувалися будь-які роботи з благоустрою. І ось цю ідею вдалося реалізувати. Акцію «Зроби свій двір зеленим!» ми проводили у Квасилові кожних півроку за винятком лише минулої карантинної весни. Як наслідок, за весь цей час висадили у чотирьох дворах 80 саджанців яблунь, абрикосів, груш і ось тепер – черешень.

Дуже вдячний усім тим людям, що разом зі мною спочатку салили дерева, а тепер – доглядають за ними. Яблунева (Молодіжна, 46) та грушева (Молодіжна, 40 та 42) алеї зараз знаходяться у відмінному стані – усі дерева прижилися і в перспективі даватимуть плоди. На жаль, гірша ситуація із абрикосами у дворах по Молодіжній, 34 та 44. Частину з них поламали вандали. Тому, якщо захочуть жителі, їх можна буде ще досадити і встановити більш надійний захист дерев.

Громадська організація «Новий Квасилів» і в майбутньому планує проводити в селищі екологічні акції. Оскільки поблизу працює чимало підприємств, які забруднюють повітря, висаджені громадою дерева допоможуть кожному квасилівчанину дихати більш вільно. А ще – ціла алея яблунь, абрикосів, груш та черешень в окремо взятих дворах – це просто гарно.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (2 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...