У Квасилові з розмахом ремонтують дорогу на центральній вулиці (+фото)

Минулого четверга, 18 квітня, на вулиці Рівненській у Квасилові працівники філії ДП «Рівненський облавтодор» розпочали ремонтні роботи з використанням гарячого асфальтобетону. У зв‘язку з фактично суцільним руйнуванням верхнього шару дорожнього полотна ділянка дороги завдовжки 200 метрів стала суцільною ремонтною картою.

Упродовж двох днів дорожники фактично повністю замінили верхній шар асфальтобетону на ремонтованій ділянці.

Роботи виконуються в межах доведених Службою автомобільних доріг у Рівненській області для підрядної організації обсягів та завдань під наглядом інженерів з якості та технічного контролю.

– Восени ми стикнулись зі шквалом критики на свою адресу, адже люди були невдоволені тим, що роботи з ямкового ремонту не починаються негайно. Але ми не могли собі дозволити при тих погодних умовах фінансувати роботи з гарячим асфальтобетоном, адже це було б марнотратством. Зараз ситуація змінилась, маємо будівельний сезон, маємо гарну погоду, відтак можемо працювати ефективно, працювати на результат для громади і виконувати роботи якісно. На цю ділянку дороги Службою автомобільних доріг у Рівненській області виділено 800 тисяч гривень, – зазначив заступник начальника Служби автомобільних доріг у Рівненській області Микола Козачок.

Про це повідомляє прес-служба Служби автомобільних доріг у Рівненській області.

Стан дороги по вулиці Рівненській у Квасилові турбував водіїв та пішоходів вже багато років. Нагадаємо, у жовтні минулого року голова Рівненської районної організації політичної партії «Сила Людей» записав відеозвернення до голови Рівненської обласної державної адміністрації Олексія Муляренка, в якому показав, наскільки зруйнованим є дорожнє полотно та закликав чиновника розпочати ремонтні роботи.

А вже у лютому нинішнього року жителі Квасилова погрожували перекрити трасу державного значення, якщо стан дороги по вулиці Рівненській не покращиться.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...