У Квасилові з’явилася грушева алея

Двадцять молодих груш сортів «Вижниця» та «Талгарська красуня» прикрасили спільний двір дев’ятиповерхівок по вулиці Молодіжній, 40 та 42 у Квасилові. Там їх з ініціативи кандидата в депутати Павла Дутка висадили активісти партії «Голос», разом з представниками громадської організації «Новий Квасилів» та жителями будинків.

Висадка алей фруктових дерев за останні роки стала традиційною для Квасилова, адже раніше у селищі вже з’явилися яблуневий та абрикосовий двори. Їх також висадили активісти у рамках акції «Зроби свій двір зеленим!».

Як розповів організатор акції Павло Дутко, жителі будинків проголосували за те, щоб у їх дворі росли саме груші:

– Як варіант, ми пропонували сливову алею, але груші перемогли. Велика подяка усім тим людям, які разом зі мною вийшли у двір будинку, винесли воду, робочі інструменти і висадили саджанці, котрі ми передчасно закупили.

Не зважаючи на те, чи стану я депутатом і як взагалі складеться моя подальша доля, зараз я почуваюся абсолютно задоволеним, адже приніс користь рідному селищу, в якому народився, виріс і з яким пов’язую своє майбутнє.

Три фруктових алеї у Квасилові вже є. Залишилося висадити ще одну. Вона з’явиться в спільних дворах будинків по Молодіжній 36 та 38 вже наступного року.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...