У Квасилові з’явилася ще одна автобусна зупинка

У Квасилові з’явилася ще одна автобусна зупинка

Одностороння автобусна зупинка на вимогу поблизу знаку з написом «Здолбунівський район» з’явилася днями в Квасилові. Як відомо, на важливості її облаштування вже не один місяць наголошували представники громадської організації «Новий Квасилів» та мешканці вулиць, що знаходяться неподалік.

Влітку нинішнього року відбулася зустріч жителів вулиць Замкової та Шевченка з головою громадської організації «Новий Квасилів» Павлом Дутком. Люди звернулися до громадського активіста з проханням допомогти облаштувати зупинку на вимогу поблизу знаку «Здолбунівський район». Вони розповідали, що на відповідних вулицях живе чимало пенсіонерів та інвалідів, яким важко постійно долати значну відстань до центру Квасилова, щоб сісти в маршрутне таксі. У підсумку, люди зібрали чимало підписів за облаштування зупинки, які передали громадській організації «Новий Квасилів».

У Квасилові з’явилася ще одна автобусна зупинка3

Як розповідає голова громадської організації «Новий Квасилів» Павло Дутко, раніше впродовж кількох років представники влади та Служби автомобільних доріг вигадували різні бюрократичні відмовки, щоб нічого не робити. Але громадські активісти довели, що облаштування подібної зупинки є абсолютно законним:

– Нам пощастило, що управління інфраструктури та промисловості Рівненської облдержадміністрації саме очолив квасилівчанин Федір Мисюра, який пройшов АТО і не байдужий до людських проблем. Я написав кілька звернень в облдержадміністрацію, де наголошував на тому, що згідно з пунктом 23 Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту» від 18 лютого 1997 року, «Місця зупинки автобуса, який здійснює перевезення у звичайному режимі руху, встановлюються на відстані 600 – 800 метрів – у межах розташування одно- та двоповерхової забудови». Після цього справа зрушилася з місця. Знадобився час, щоб виготовити та встановити дорожній знак. І от тепер зупинка поблизу знаку «Здолбунівський район» вже повноцінно функціонує. Переконаний, що це значно полегшить життя мешканцям сусідніх вулиць.

У Квасилові з’явилася ще одна автобусна зупинка2

Начальник управління інфраструктури та промисловості Рівненської ОДА Федір Мисюра зазначив, що завжди готовий допомогти своїм землякам. За його словами, до облаштування зупинки при виїзді з Квасилова доклали свої сили чимало людей. Зокрема, начальник КП «Житловик-1» Микола Жильчук та працівники Служби автомобільних доріг.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (2 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...