У міні-футбол гратимуть і зимою

Дві команди з Квасилова візьмуть участь у традиційному відкритому зимовому чемпіонаті Здолбунівського району з міні-футболу пам’яті Ярослава Гайдучика, що відбудеться у Здолбунові. Це – «Зірка» та ФК «Квасилів», які після жеребкування дізналися своїх суперників по груповому турніру.

Обидва квасилівських колективи потрапили до групи «С», де вони зіграють між собою, а також поміряються силами зі здолбунівськими «Експрес-Ветерани» та ДЮСШ, дубенським «Бастіоном», ФК «Розваж» (Острозький район), а також п’ятигірським ФК «Форвард» (Здолбунівський район).

Розпочнеться престижний турнір вже наступних вихідних – у суботу, 7 грудня. Цього дня о 10.00 «Зірка» зіграє з ДЮСШ, а о 14.30 ФК «Квасилів» поміряється силами з «Форвардом». Наступного дня ФК «Квасилів» о 13.00 зустрінеться також з «Бастіоном».

Нагадаємо, минулої зими у відкритому зимовому чемпіонаті Здолбунівського району з міні-футболу пам’яті Ярослава Гайдучика також виступали дві квасилівські команди – усе та ж «Зірка» та FC «Germania-2». З групи тоді вийшли лише перші, але поступилися дядьковицькому «Сатурну» в 1/8 фіналу.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...