У міській раді назвали нову дату закінчення ремонту амбулаторії селища

Переможець тендеру на виконання робіт із ремонту Квасилівської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини має визначитися у найближчі дні. А закінчити усі роботи його зобов’яжуть до 15 грудня цього року.

Таку відповідь начальник управління охорони здоров’я Рівненської міської ради Віктор Іськів надав на запит депутата Рівненської районної ради Павла Дутка.

Image converted to PDF format.

««Немов у Чорнобилі опинився». Такими словами один із жителів Квасилова описав мені картину, яку побачив не так давно у Квасилівській амбулаторії загальної практики – сімейної медицини. І справді, ще більше п’яти місяців тому цей медичний заклад закрили на ремонт, а ремонтні роботи до цих пір так ніхто і не починав. Більше того, ніхто не пояснює людям, чому так відбувається.

 Чудово розумію, з якими проблемами стикаються квасилівчани, особливо пенсіонери і батьки з маленькими дітьми, яким постійно тепер доводиться їхати до Рівного, щоб отримати медичне обслуговування. Тож, щоб пришвидшити процес повернення амбулаторії у Квасилів, як депутат Рівненської районної ради, надіслав черговий запит на адресу влади міста.

 Тож уже зараз можу поділитися із вами новинами, на які усі чекають. Як йдеться у відповіді на мій запит, спрощена процедура закупівлі робіт, що стосуються ремонту амбулаторії, має закінчитися сьогодні, 13 жовтня. Відповідно, переможця тендеру зобов’яжуть закінчити усі роботи до 15 грудня 2021 року. Вірити, чи ні черговим обіцянкам влади міста – кожен вирішує сам. Шкода тільки, що, судячи з усього, ніхто з чиновників не понесе відповідальність за зволікання і усі ті складнощі, які створив для простих квасилівчан» написав Павло Дутко на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, у серпні цього року заступник міського голови Рівного Юрій Поліщук в коментарі телеканалу «Суспільне» спрогнозував, що ремонтні роботи у амбулаторії селища проведуть у серпні-вересні. «Сподіваюся, що у жовтні ми будемо приймати пацієнтів саме у Квасилів» – сказав він.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...