Квасилів: у новий рік – з новими тарифами на воду

У новий рік – з новими тарифами на воду

Чергове підвищення тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення очікує на мешканців Рівненщини, в тому числі – і на квасилівчан, починаючи з нового року.

Як повідомляє КП «Рівнеоблводоканал» на своєму сайті, в загальному розмір тарифів стане більшим на 1 гривню за кожен кубічний метр. На підприємстві дорожчання відповідних послуг пояснюють зростанням вартості електроенергії та очистки стічних вод.

Таким чином, відповідно до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, з 1 січня 2015 року набирають чинності нові тарифи, розмір яких буде єдиним як для населення, так і для юридичних осіб. Порівняно з чинними на сьогодні тарифами, в середньому їх ціна зросте на 9,9%.

Нова вартість тарифу за послуги з водопостачання для квасилівчан становитиме 6,21 гривні, а за водовідведення – 5,35 гривні за один кубічний метр. Загальна вартість тарифу за ці послуги збільшиться з 10,52 до 11,58 гривень за кожен кубічний метр.

Нагадаємо, востаннє вартість тарифів на воду КП «Рівнеоблводоканал» збільшувало у липні 2014 року, коли їх вартість зросла більш ніж удвічі.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...