У селищі діти гратимуть в міні-футбол

У суботу, 4 травня, дитячі команди Рівненського району зберуться на центральному стадіоні селища, щоб стати учасниками традиційного турніру з міні-футболу «Квасилівська весна». Організатором змагань, які розпочнуться о 10.00, вже другий рік поспіль виступає політична партія «Сила Людей».

Станом на сьогодні свою участь в турнірі вже підтвердили дві команди з Квасилова та по одній із Кустина та Грушвиці. Щоправда, кількість колективів ще може збільшитися, адже заявочна кампанія триває. Зіграти на «Квасилівській весні» мають право команди з Рівненщини, сформовані з дітей 2005 року народження та молодших.

На полі під час матчів у кожній з команд перебуватиме семеро гравців: шестеро польових плюс воротар. Схему проведення організатори оголосять безпосередньо перед початком першої гри і залежатиме вона від кількості учасників.

Нагадаємо, вперше турнір «Квасилівська весна» відбувся минулого року. Тоді усі матчі відбувалися на спортивному майданчику «Піщанка», а переможцями стали юні футболісти із cела Дуби Шубківської сільської ради Рівненського району.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...