У селищі оплачуватимуть тепло за таким же тарифом, як і у Рівному (+відео)

Рішення встановити тариф на послугу з постачання теплової енергії для потреб населення Квасилова в розмірі 1913,16 гривні за гігакалорію ухвалили члени виконкому Рівненської міської ради на своєму засіданні, що відбулося у вівторок, 9 листопада.

Проти такої ідеї виступали представники управління економіки та відділу тарифів, які в проєкті рішення з даного питання прописали для КП «Квасилівтеплоенерго», яке обслуговує жителів селища, тариф 2504,06 гривні.

В ході обговорення, присутній на засіданні депутат Рівненської районної ради Павло Дутко зазначив, що підняття тарифу у Квасилові на 40 відсотків у порівнянні з аналогічними цифрами для рівнян є неприпустимим:

– Коли рік тому Квасилів утворював з Рівним єдину територіальну громаду, і коли пів року тому Рівненська районна рада передавала Рівненській міській раді у комунальну власність підприємство «Рівнерайкомуненергія», то всі ці кроки робилися для того, щоб жителі Квасилова мали такі ж права і такі ж можливості, як і рівняни. Зараз я зареєстрував депутатське звернення на адресу голови виконкому з пропозицією встановити єдиний тариф для Рівного та Квасилова.

Міський голова Рівного Олександр Третяк також виступив за те, щоб тариф для усіх жителів територіальної громади був однаковим:

– Останніх кілька місяців ми брали участь у багатьох дискусіях щодо застосування тих, чи інших тарифів і для компенсації різниці. Ми приймали рішення, які є не зовсім популярними, але разом з тим ми змушені були робити певні кроки назустріч громаді. Постійно до мене зверталися представники ЗМІ, які наголошували, що у Квасилові значно вищий тариф, ніж у місті Рівному. І так було. Зараз Квасилів є невід’ємною складовою нашої громади. Тому пропоную для Квасилова застосувати такий же тариф, який буде застосований в місті Рівному.

 Вже перед самим голосуванням двоє квасилівчан – член виконкому міськради Юрій Лазаревич та Павло Дутко внесли пропозицію застосувати тариф 1913,16 гривні для жителів Квасилова з початку до кінця опалювального періоду 2021-2022 років. Їх ініціативу підтримали.

В результаті, члени виконкому проголосували за однаковий тариф для жителів Квасилова та Рівного: «за» – 17, «проти» – 2, «утрималися» – 2.

Таким чином, виконком не лише не збільшив тариф на теплопостачання для квасилівчан, але і зменшив його, оскільки раніше жителі селища платили за гігакалорію по ціні у 2130,50 гривні.

Фото – Рівненська міська рада

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (2 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...