У селищі вирізали пів-посадки дерев

У селищі вирізали пів-посадки дерев

Майже вдвічі меншою за розмірами стала квасилівська лісопосадка, що знаходиться по вулиці Вишневій поблизу спортивного майданчика «Піщанка». Рішення вирізати високі та розлогі клени, дуби та дикі яблуні, що багато десятків років тішили очі квасилівчан, ухвалила комісія по видаленню зелених насаджень, створена виконкомом селищної ради.

Підставою для створення подібної комісії послужила заява громадянина Сергія Малатая та нібито усні звернення жителів Квасилова з проханням зрізати сухостійні дерева. Тож відповідальність за суттєве зменшення площі однієї з небагатьох зелених зон Квасилова лежить не лише на селищному голові Степанові Горбатюку, але й на членах даної комісії: заступнику селищного голови Анатолію Котовському, спеціалісту-землевпоряднику селищної ради Наталії Цимбалюк, депутатах Миколі Кобі та Віті Кисільовій, а також вже згаданому Сергієві Малатаю, а також одному з представників територіального органу Держекоінспекції, які й приймали рішення про вирізку дерев у лісопосадці.

Натомість член виконавчого комітету Квасилівської селищної ради Павло Дутко назвав рішення ліквідувати зелені насадження необдуманим і таким, яке завдало значної шкоди громаді:

– Я виявився єдиним з усіх членів виконкому селищної ради, хто відмовився голосувати за затвердження акту обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню. Місяць тому, коли створювали комісію, що за це відповідатиме, нам казали, що в лісопосадці поблизу майданчика «Піщанка» по вулиці Вишневій зріжуть тільки кілька сухих дерев. Натомість вирізали пів-посадки гарних та високих кленів, каштанів та диких яблунь. Пам’ятаю, як в дитинстві гуляв цією посадкою зі своїми батьками і як приводив ще минулого року сюди свого сина. Взагалі, тут любили відпочивати багато мешканців селища. Тепер же рядами стоять тільки пеньки. Сумно. Рекреаційних зон у нас в Квасилові і так дуже мало, а нинішня влада замість того, щоб створювати нові, нищить ті, що залишилися.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (2 голос (а, ів), середній бал: 3,00 із 5)
Loading...
 • житель Квасилова

  пане дудтко чи не занадто широка у вас уява? якщо лісопосадка стала удвічі меншою то це ви занадто перебільшуєте. із назвами вами кілька десятків “елітних” дерев під якими в дитинстві ви гуляли з татом і мамою, було зрізано, за погодженням виконкому селищної ради та екологічної інспеції, всього лише тринадцять. і то тільки тих, які були аваріано небезпечні для жителів Квасилова. де були ви, коли близько місяця назад, в цій же ш посадці під час бурі впала стара акація? і чому ви не прийшли на прибирання наслідків від падіння цього дерева? ще вам хочу сказати, що жодної копійки, з бюджету селищної ради, на зрізання дерев не було витрачено. на сьогоднішній день після зрізання старих дерев, на їх місці росте тридцять невидуманих хвойних дерев. можете порахувати, якщо ви на це здатні. а ви за своє життя посадили хоч одне дерево? чи тільки розвезли три садові тачки піску на піщанці, привезеного за рахунок селищної ради? дуже не рекомендую вам піаритися на фоні селища Квасилів, за рахунок добрих справ інших людей. все рівно головою селищної ради вам не стати. наведіть порядок на своєму подвір”ї.
  квасилівчанам, які прочитали коментар дутка, рекомендую на власні очі побачити на сьогоднішній день в якому стані знаходиться те місце, з якого дутко зробив “трагедію квасилова”.
  P.S. всі зрізані дерева, були порізано на дрова і завезені за допомогою селищної ради малозабезпеним жителям Квасилова. і це не піар і не “кілька десятків” зрізаних дерев, за словами пана дутка. рекомендація невідбувшомуся голові селищної ради, перш ніж піаритись розберись детально в справі, навчись себе поводити адекватно, бо закрадається думка що з тобою не все гаразд.

 • Сергій

  Цікаво було б побачити акт обстеження дерев, які підлягають видаленню. Бо посадка належить територіальній громаді Квасилова, а не кільком людям. А в громади спитати, що потрібно робити з деревами якраз забули.

 • delidon

  взагалі не розумію в чому проблема) пишете депутатський запит в прокуратуру і все) якщо депутати не хочуть – хай пишуть члени виконкому і збирають підписи громадян та подають))) ми в Зорі з нашим головою не граємося: вирізав дерева – отримай кримінальне провадження, деталі можна побачити тут https://youtu.be/xb6mLcrIPpY