У селищі вирізали пів-посадки дерев

У селищі вирізали пів-посадки дерев

Майже вдвічі меншою за розмірами стала квасилівська лісопосадка, що знаходиться по вулиці Вишневій поблизу спортивного майданчика «Піщанка». Рішення вирізати високі та розлогі клени, дуби та дикі яблуні, що багато десятків років тішили очі квасилівчан, ухвалила комісія по видаленню зелених насаджень, створена виконкомом селищної ради.

Підставою для створення подібної комісії послужила заява громадянина Сергія Малатая та нібито усні звернення жителів Квасилова з проханням зрізати сухостійні дерева. Тож відповідальність за суттєве зменшення площі однієї з небагатьох зелених зон Квасилова лежить не лише на селищному голові Степанові Горбатюку, але й на членах даної комісії: заступнику селищного голови Анатолію Котовському, спеціалісту-землевпоряднику селищної ради Наталії Цимбалюк, депутатах Миколі Кобі та Віті Кисільовій, а також вже згаданому Сергієві Малатаю, а також одному з представників територіального органу Держекоінспекції, які й приймали рішення про вирізку дерев у лісопосадці.

Натомість член виконавчого комітету Квасилівської селищної ради Павло Дутко назвав рішення ліквідувати зелені насадження необдуманим і таким, яке завдало значної шкоди громаді:

– Я виявився єдиним з усіх членів виконкому селищної ради, хто відмовився голосувати за затвердження акту обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню. Місяць тому, коли створювали комісію, що за це відповідатиме, нам казали, що в лісопосадці поблизу майданчика «Піщанка» по вулиці Вишневій зріжуть тільки кілька сухих дерев. Натомість вирізали пів-посадки гарних та високих кленів, каштанів та диких яблунь. Пам’ятаю, як в дитинстві гуляв цією посадкою зі своїми батьками і як приводив ще минулого року сюди свого сина. Взагалі, тут любили відпочивати багато мешканців селища. Тепер же рядами стоять тільки пеньки. Сумно. Рекреаційних зон у нас в Квасилові і так дуже мало, а нинішня влада замість того, щоб створювати нові, нищить ті, що залишилися.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (2 голос (а, ів), середній бал: 3,00 із 5)
Loading...