У селищі з’явилася нова партія

u-selyschi-zyavylasya-nova-partiya

Рішення утворити два первинних осередки політичної партії «Сила людей» у Квасилові прийняли минулої суботи, 12 листопада, учасники установчих зборів.

Наразі членами партії «Сила людей» в Квасилові уже стали такі відомі особи, як голова громадської організації «Новий Квасилів» Павло Дутко та екс-кандидат на посаду Квасилівського селищного голови на минулих виборах, педагог Роман Чиж. Саме вони і стали головами квасилівських первинних осередків нової партії.

«Ми розпочинаємо новий етап своєї діяльності і новий етап боротьби за права мешканців Квасилова! 12 листопада у Квасилові створені два первинних осередки політичної партії «Сила людей». Головою одного з них обрали мене, іншого – добре знаного в селищі Романа Чижа. Чому надав перевагу саме партії «Сила людей»? Тому, що це – політична сила нового покоління, яка здатна змінити систему. Тому, що тут зосереджені лише чесні, порядні та патріотичні люди, які готові запропонувати нову якість української політики на рівні як України в цілому, так і окремо взятого нашого селища зокрема. І, нарешті, тому, що квасилівчанам потрібно об’єднуватися, щоб захистити власні інтереси. Разом – ми сила!» – написав на своїй сторінці в соціальній мережі «Facebook» Павло Дутко.

Як відомо, «Сила людей» — українська політична партія, зареєстрована 20 серпня 2014 року. У центрі ідеології «Сили людей» стоїть людина. Людина освічена, розвинена, вільна та відповідальна, що живе у достатку, є найвищою цінністю для політичної партії «Сила Людей» та основною метою України:

– розвинутої країни з громадянським суспільством та високим рівнем культури та духовності;

– сильної країни з міцною економікою, де впроваджуються інновації;

– справедливої країни, в якій влада для людей, а не люди для влади;

– самоврядної країни, в якій люди об’єднані в сильні громади на місцях і самостійно вирішують, як їм жити.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (4 голос (а, ів), середній бал: 4,00 із 5)
Loading...