У селищі з’явилася пожежна яма

У селищі з’явилася пожежна яма

Пожежну яму, наповнену водою, облаштували мешканці Квасилова поблизу центрального селищного стадіону власними зусиллями кілька тижнів тому. Тепер люди сподіваються, що влада хоча б частково поверне їм кошти, затрачені на земельні роботи.

Як розповів голова гаражного кооперативу «Редут» Богдан Пилат, ініціаторами облаштування пожежної ями стали мешканці дев’ятиповерхівки по вулиці Молодіжній, 32, а також власники городів, що знаходяться поруч:

– Довгий час на тому місці, де зараз знаходиться пожежна яма, був могильник тварин. Внаслідок чого стояв великий сморід. Людям це страшенно не подобалося. Тож вирішили навести порядок. Спочатку зібрали підписи і звернулися в селищну раду з відповідною ініціативою. Там відповіли, що лише після затвердження генплану можна буде починати роботи з прочищення цієї території. Тож ми дочекалися оформлення усіх необхідних документів, отримали дозвіл з Рівненської райдержадміністрації і розпочали роботи власними силами. Мешканці Квасилова приходили, розчищали територію, спалили трупи тварин.

Канава на цьому місці була і раніше, але її зробили глибшою та окультурили. Для цього за власні кошти найняли бульдозера. Зараз це – повноцінна пожежна яма. Залишилося тільки зробити під’їзд для машин, якого поки немає. Взагалі, хотілося б зробити поблизу цієї ями місце відпочинку для мешканців Квасилова. Але для цього ще потрібно багато працювати. Сподіваємося, влада селища допоможе нам та підтримає подібну ідею.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...