У швачки з «Морган Феніче» в Квасилові виявили коронавірус

Коронавірус діагностували днями у 60-річної швачки великого квасилівського підприємства «Морган Феніче», що спеціалізується на виробництві меблів. Про це журналістам анонімно повідомили працівники фабрики. Підтвердив дану інформацію сьогодні, 26 травня, під час онлайн-брифінгу заступних голови Рівненської облдержадміністрації Сергій Подолін.

За словами Сергія Подоліна, про закриття підприємства «Морган Феніче» на карантин у зв’язку з випадком коронавірусу в його працівника, мова поки не йде:

– Дійсно на підприємстві захворіла швачка. Згідно з інформацією керівника закладу, 25 контактних осіб, які були з підозрою, обстежені ПЛР-тестами за рахунок коштів суб’єкта підприємництва. Я сьогодні спілкувався з керівником. Наголосили на контролі заходів, які пов’язані з безпекою людей, що працюють на підприємстві.

Як каже керівник, засобами індивідуального захисту вони забезпечені в повному обсязі. Але ті речі, які потрібні, щоб не розповсюдився коронавірус на підприємстві, будуть організовані.

Ми окремо дали доручення управлінню охорони здоров’я проконсультувати стосовно алгоритму заходів, які потрібно здійснювати. Адже підприємство є потужним. На ньому працює більше тисячі працівників. Воно сьогодні наповнює бюджет і ми зацікавлені, щоб були збережені люди, щоб підприємство працювало. Але при тому всьому, щоб ми не бачили нових підтверджень захворювання працівників на коронавірус.  

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...