У Стратегічний план розвитку Квасилова «забули» вписати ремонт вулиці Білої

Стратегічний план розвитку громади селища Квасилів у складі Рівненської міської територіальної громади спробують затвердити депутати міськради на сесії, що відбудеться у четвер, 11 березня.

З відповідним проектом рішення та повним текстом документа, що складається з 14 розділів, можна ознайомитися на сайті Рівненської міської ради.

«Стратегічний план розвитку громади селища Квасилів націлений на задоволення потреб населення в умовах реорганізації Квасилівської селищної ради шляхом приєднання до Рівненської міської ради. Необхідно визначити головні напрямки спільних зусиль розвитку інфраструктури територіальної громади та спільно із жителями, депутатами, представниками місцевих підприємств, приватними підприємцями, громадськими активістами, фахівцями розробити Стратегію сталого розвитку Рівненської міської територіальної громади» – йдеться у пояснювальній записці до документа, підготовкою якого займалася староста Квасилова Віта Кисільова.

Водночас депутат Рівненської районної ради від Квасилова Павло Дутко вважає, що Стратегічний план, який планують затвердити на сесії, не враховує інтереси багатьох людей, зокрема – жителів вулиці Білої:

– Якимось дивним і незрозумілим чином до розділу Стратегічного плану пов’язаного із дорожньо-транспортним забезпеченням не включили вулицю Білу, яка нічим не краща, скажімо, за сусідню Вишневу і потребує такого ж капітального ремонту дорожнього покриття. Тим більше, що у своїй відповіді на моє депутатське звернення міський голова Рівного Олександр Третяк повідомив, що питання ремонту вулиці Білої включено до переліку пропозицій з ремонту об’єктів благоустрою на 2021 рік. Якщо це так, то чому його відмовляються включати до Стратегічного плану?

Павло Дутко направив депутатське звернення на адресу міського голови Рівного Олександра Третяка з вимогою включити пункт виготовлення проектно-кошторисної документації та проведення капітального ремонту вулиці Білої до Стратегічного плану розвитку громади селища Квасилів у складі Рівненської міської територіальної громади.

Також депутат районної ради запропонував своїм колегам з міської доповнити розділ «Благоустрій населеного пункту» наступними пунктами:

– Створення парку відпочинку на земельній ділянці між вулицями Перспективною і Молодіжною за  кафе «Затишок».

– Облаштування пляжу «Грабарка» (розсипання піску, очистка води) на березі ріки Устя з боку смт Квасилів.

Нагадаємо, що востаннє влада нині вже неіснуючої Квасилівської селищної ради намагалася покращити якість вулиці Білої у 2016 році, вирівнюючи тут проїжджу частину за допомогою грейдера, але після таких дій стан ґрунтової дороги лише погіршився.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...