У центрі Квасилова сміттєві баки тільки для своїх

Впродовж останніх років жителі п’ятиповерхівки по вулиці Рівненській, 1, що в  Квасилові, постійно скаржилися на переповнені контейнери для сміття, які знаходилися поруч. Працівники колективного підприємства «Житловик-1» не завжди встигали вчасно вивозити залишки людської життєдіяльності, адже, за їх словами, баки були переповнені нутрощами тварин та великогабаритними меблями, які сюди звозили мешканці інших населених пунктів.

Дійшло до того, що на місці розташування контейнерів утворилося справжнє звалище. Сміття, яке не могло поміститися у жоден із восьми баків, валялося поруч, його розтягували собаки, що спричиняло неприємний запах і додавало клопоту прибиральникам.

Після того, як окремі мешканці будинку по вулиці Рівненській, 1 вчинили галас і почали вимагати від керівництва колективного підприємства «Житловик-1» навести лад із вивозом сміття, контейнери зникли взагалі. Але невдовзі вони з’явилися вже у іншому місці – в дворі згаданого будинку. Крім того, збір побутових відходів з квартир житлових будинків по вулицях Рівненській, 1, Богдана Хмельницького, 1 та 1 Травня, 1 починаючи з 20 травня проводитимуть і безконтейнерно – кожних понеділка, середи та суботи тут з’являтиметься сміттєвоз.

Жителька будинку по вулиці Рівненській, 1 Леся Хролець неодноразово вимагала від колективного підприємства «Житловик-1» надання їй та сусідам якісної послуги з вивезення сміття:

– Було так, що якщо в суботу увечері вивезли сміття, у неділю до обіду вже знову утворювалися повні баки. Так траплялося тому, що жителі всіх сусідніх населених пунктів, сіл і довколишніх приватних садиб вивозили сміття саме до нас. Просто, під‘їжджає бус і вивантажує все. Я зверталася в до керівництва КП «Житловик-1» і скаржилася, що не буду платити, якщо сміття не вивозитимуть вчасно. Траплялося, що і з Миколою Жильчуком про це говорила, він мені навіть погрожував, що так зробить, що будемо без баків взагалі. Але зараз, сподіваюся, все зміниться на краще. У нашому дворі поставили два невеличких баки і контейнер для пластику. Тож сюди вже не підвезуть і не скинуть чуже сміття, так, як робили раніше.

Керівник КП «Житловик-1» Микола Жильчук вважає, що очолювана ним організація виконала усі побажання та пропозиції жителів будинку по вулиці Рівненській, 1:

– Сьогоднішній день продемонстрував, що ми вчинили правильно. Прибрали баки з того місця, де вони раніше були та встановили їх суто біля будинку. Лише б місце добре вибрати. Вірніше узгодити. І все. Такі дії себе виправдають. Адже раніше ми в день вивозили сміття по два-три рази, при нормі у 8-9 кубічних метрів, вивозили 90. А сьогодні – лише один раз два контейнери.

Поки подібні нововведення влаштовують усіх: і жителів будинку і керівників підприємства, яке займається вивозом сміття. Чи знаходитимуть обидві сторони порозуміння і в майбутньому – покаже час.

Олена ДІДЕНКО

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...