Учні з Квасилова – серед найкращих на «Фестивалі естафет»

Учні з Квасилова – серед найкращих на «Фестивалі естафет»2

Друге підсумкове місце в загальному заліку посіла команда школярів Квасилівського НВК «школа-ліцей» на заключному етапі обласного спортивно-масового заходу серед дітей молодшого шкільного віку «Фестиваль естафет», який відбувся 15 травня у селі Зоря Рівненського району. Готувала до змагань квасилівських школярів вчитель фізкультури Світлана Демчук.

До Зорянської дитячо-юнацької спортивної школи з’їхалися переможці районних та міських етапів фестивалю – команди учнів 1-4 класів (по 4 хлопчики та дівчинки) загальноосвітніх закладів Рівненщини.

Змагалися команди наймолодших школярів у естафетах «футбол», «баскетбол», «волейбол» та «фітбол», що давали їм можливість продемонструвати свою вправність у володінні різноманітними м’ячами. Після командних естафет юні спортсмени також визначали кращих і в індивідуальних конкурсах, у яких брали участь по одному представнику від кожної команди.

Учні з Квасилова – серед найкращих на «Фестивалі естафет»

Зокрема, відмінно виступив учень Квасилівського НВК «Школа-ліцей» Євгеній Тяпко, який здобув звання «володар м’яча», перемігши в однойменному конкурсі з набивання «шкіряного».

Що стосується загального командного заліку, то квасилівчан випередила лише команда Рівненського НВК «Колегіум». Третє місце посіли учні Костопільської ЗОШ №5.
Про це повідомили в управлінні молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації.

Нагадаємо, наприкінці минулого року команда квасилівського підліткового клубу «Сокіл» стала переможницею обласного спортивного фестивалю серед підліткових клубів, що діють за місцем проживання, а в березні нинішнього року – захистила свій титул.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...