«Укрпошта» може змінити свою адресу

Вже найближчим часом «Укрпошта» може перебратися з району багатоповерхівок, що по вулиці Молодіжній, у приміщення на вулиці Рівненській, 1, що в самому центрі Квасилова (Рівненщина). Туди, де раніше знаходився «Ощадбанк», поки не прийняв рішення закрити своє відділення в селищі.

Розмову про нову адресу «Укрпошти» почали ходити ще місяць тому, одразу після закриття «Ощадбанку». А вже наступного четверга, 23 липня, вони можуть набути реальних обрисів.

Цього дня відбудеться позачергова сесія Квасилівської селищної ради, на якій депутати, серед іншого, розглянуть два взаємопов’язаних питання порядку денного. Виглядають вони так:

3. Про розірвання договору оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади смт Квасилів від 26.07.2016 року укладеного з ФІЛІЯ –РІВНЕНСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ДЕРЖАВНИЙ ОЩАДНИЙ БАНК УКРАЇНИ».

6. Про включення майна до Переліку другого типу та передачу в оренду АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «УКРПОШТА».

За умовами нового договору, якщо його затвердять депутати на сесії, селищна рада передасть в оренду «Укрпошті» приміщення загальною площею 48,2 метри квадратних для розміщення відділення поштового зв’язку по вулиці Рівненській, 1 терміном на один рік за ціною, що становитиме 563 гривні 33 копійки в місяць.

Нагадаємо, що з 20 червня цього року «Ощадбанк» вирішив закрити єдине банківське відділення у Квасилові, що знаходилося в приміщенні по вулиці Рівненській, 1. Не вплинули на рішення керівництва банку і протести жителів селища.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...