Уродженець селища бере участь в національному телепроекті

Випускник Квасилівського НВК «школа-ліцей» Володимир Шевчук пройшов відбір для участі в загальнонаціональному проекті «Нові лідери», який висвітлюватиме телеканал «ICTV».

Національний телепроект «Нові лідери» започаткували тридцять чотири ключових громадських організацій України і група «StarLightMedia» з метою пошуку ініціативних людей, які готові проявити себе у суспільній сфері – на регіональному чи загальнонаціональному рівні.

Учасником проекту міг стати кожен, хто має план конкретних дій і готовий його реалізовувати.

Програмна мета Володимира Шевчука на проекті – створити центри розбудови бізнесу та проектів для реалізації потенціалу молоді. Таким чином він хоче зупинити відтік студентів у Європу та Азію, лишивши таланти працювати в Україні у практичних сферах.

Проект «Нові лідери» триватиме впродовж року і проходитиме в чотири етапи. Перший етап – реєстрація – вже завершився. Далі шляхом голосування відберуть спочатку 100, а потім – 10 найкращих учасників. Фінальний телевізійний етап відбудеться у жовтні-листопаді 2018 року. За підсумком глядацького голосування наприкінці Суперфіналу переможець проекту «Нові лідери» отримає грошовий приз.

На нинішньому етапі проголосувати за одного з учасників можна на сайті проекту «Нові лідери», зареєструвавшись у якості виборця.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...