Усі кандидати в депутати Квасилівської селищної ради (повний список)

Усі кандидати в депутати Квасилівської селищної ради (повний список)

52 кандидати посперечаються за 26 мандатів депутатів Квасилівської селищної ради на місцевих виборах, що відбудуться 25 жовтня 2015 року. Про це повідомляє Квасилівська виборча комісія.

Найбільшою є конкуренція на окрузі №15, де за одне місце в селищній раді претендує одразу 5 кандидатів. Натомість, існує чимало округів, де зареєстровано лише по одному претенденту на депутатське крісло.

Округ 1 (вул.Б.Хмельницького, 1, вул. 1 Травня, 1, вул.Рівненська, 1)

1. Денисюк-Сердинська Лариса Євгенівна, 1975 року народження, освіта вища безпартійна, адвокат в адвокатській контрі.
2. Мельничук Ніна Миколаївна, 1966 року народження, освіта вища, безпартійна, обліковець Квасилівської селищної ради.

Округ 2 (вул.Рівненська, 2)

1. Дмиш Зіновій Іванович, 1947 року народження, освіта вища, безпартійний, директор Будинку культури смт.Квасилів.

Округ 3 (вул.Молодіжна, 1)

1. Майба Микола Миколайович, 1966 року народження, освіта вища, безпартійний, приватний підприємець.
2. Никітюк Мирослава Володимирівна, 1969 року народження, освіта вища, безпартійна, директор
«Рівне Флора».

Округ 4 (вул.Молодіжна, 34)

1. Вертелецький Микола Володимирович, 1958 року народження, освіта вища, безпартійний, пенсіонер.

Округ 5 (вул.Молодіжна, 36)

1. Горбатюк Оксана Василівна, 1971 року народження, освіта вища, безпартійна, тимчасово не працює.
2. Місюра Олександра Сергіївна, 1977 року народження, освіта вища, безпартійна, вчитель Рівненського навчально-виховного комплексу №2.
3. Патій Олексій Валентинович, 1984 року народження, освіта середня спеціальна, безпартійний, газоелектрозварювальник КП «Здолбунівкомуненергія».
4. Яцишин Іван Миколайович, 1980 року народження, освіта середня спеціальна, член ВО «Свобода», тимчасово не працює.

Округ 6 (вул.Молодіжна, 38)

1. Кисільова Віта Дмитрівна, 1976 року народження, освіта вища, безпартійна, директор підліткового клубу Квасилівської селищної ради.

Округ 7 (вул.Молодіжна, 40)

1. Дуднік Олег Олегович, 1994 року народження, освіта неповна вища, безпартійний, помічник оперуповноваженого відділу ВФЗ оперативного управління головного управління ДФС у Рівненській області.
2. Жулавнік Наталія Михайлівна, 1982 року народження, освіта вища, безпартійна, викладач інформатики Квасилівського професійного ліцею.
3. Кривко Дмитро Михайлович, 1992 року народження, освіта середня, безпартійний, інженер з обслуговування комп’ютерної та друкованої техніки ТзОВ «КТС-Майстер».
4. Орлюк Віталій Володимирович, 1978 року народження, освіта вища, безпартійний, начальник служби економічного аналізу ТзОВ «РЕНОМЕ».

Округ 8 (вул.Молодіжна, 42)

1. Грибок Орися Миколаївна, 1983 року народження, освіта вища, безпартійна, головний економіст відділу охорони здоров’я Рівненської районної державної адміністрації.
2. Ходомай Роман Ігорович, 1991 року народження, освіта вища, безпартійний, заступник головного інженера ТзОВ «Еколайн».

Округ 9 (вул.Молодіжна, 44)

1. Ковальчук Сергій Васильович, 1964 року народження, освіта вища, безпартійний, начальник котельні КП «Рівнерайкомуненергія».
2. Колодяжний Богдан Миколайович, 1987 року народження, освіта вища, безпартійний, інженер з охорони праці ТОВ «ПМК-77».
3. Петрук Іван Петрович, 1984 року народження, освіта середня спеціальна, безпартійний, тимчасово не працює.

Округ 10 (вул.Молодіжна, 46)

1. Волошина Ніна Миколаївна, 1962 року народження, освіта вища, безпартійна, головний інженер Квасилівського КП «Житловик-1».
2. Гоч Любов Степанівна, 1960 року народження, освіта вища, безпартійна, начальник бюро енергомеханіцчного відділу ПАТ «Рівнесільмаш».

Округ 11 (вул.Молодіжна, 48)

1. Волянський Володимир Іванович, 1949 року народження, освіта середня спеціальна, безпартійний, пенсіонер.
2. Турчин Сергій Андрійович, 1985 року народження, освіта вища, безпартійний, майстер ВНС водопровідних мереж та очисних споруд РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал».
3. Целюк Георгій Якович, 1962 року народження, освіта вища, безпартійний, заступник голови правління ПАТ «Рівнесільмаш».
4. Шум Марія Миколаївна, 1956 року народження, освіта вища, безпартійна, вихователь Квасилівського ДНЗ (ясла-садок).

Округ 12 (вул.Молодіжна, 28, 28А, 28Б)

1. Манжеран Віктор Миколайович, 1986 року народження, освіта вища, безпартійний, начальник відділу збуту ТзОВ «Світ-Лайф».

Округ 13 (вул.Шкільна, пр.Шкільний, вул.Тополина, вул.Берегова, вул. 17 Вересня)

1. Громенко Іванна Вікторівна, 1983 року народження, освіта середня спеціальна, безпартійна, кредитний менеджер в ТОВ «Глобал Кредит».
2. Іськова Алла Василівна, 1973 року народження, освіта вища, безпартійна, головний бухгалтер ТОВ «Адена».
3. Мойсюк Сергій Миколайович, 1978 року народження, освіта вища, безпартійний, головний державний ревізор-інспектор відділу організації та супроводження перевірок платників податків управління податкового та митного аудиту головного управління ДФС у Рівненській області.
4. Мороз Анатолій Миколайович, 1974 року народження, освіта середня спеціальна, безпартійний, тимчасово не працює.
5. Райковський Валентин Адамович, 1981 року народження, освіта вища, член ВО «Свобода», тимчасово не працює.

Округ 14 (вул.Давня)

1. Корень Світлана Вікторівна, 1975 року народження, освіта вища, безпартійна, вчитель української мови та літератури Рівненської гуманітарної гімназії.

Округ 15 (вул.Б.Хмельницького, 3, 9, 11, 13, 15, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 31А, 33, 35, 39, 39А, 39Б, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 77, 79, 81).

1. Іванюк Ірина Анатоліївна, 1966 року народження, освіта вища, безпартійна, начальник планово-економічного відділу ПАТ «Рівнесільмаш».

Округ 16 (вул.Б.Хмельницького, 12, 14, 16, 18, 20, 20А, 22, 22А, 24, 24А, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 58, 60, 62, вул.Соборна)

1. Орешина Наталія Василівна, 1977 року народження, освіта вища, безпартійна, приватний підприємець в перукарні «Веліта».
2. Найденко Наталія Анатоліївна, 1981 року народження, освіта вища, безпартійна, секретар відділу кадрів, касир КП «Здолбунівське».

Округ 17 (вул.Індустріальна, вул.Коротка)

1. Білоус Тетяна Йосипівна, 1962 року народження, освіта базова вища, безпартійна, головний бухгалтер Квасилівської селищної ради.
2. Бляшин Степан Іванович, 1956 року народження, освіта вища, безпартійний, директор в ПП «Теплогазбуд».
3. Стригун Володимир Валентинович, 1987 року народження, освіта середня спеціальна, безпартійний, приватний підприємець.

Округ 18 (вул.Хмільна, вул.Дачна)

1. Тильчик Сергій Анатолійович, 1983 року народження, освіта вища, безпартійний, юрисконсульт в ТзОВ «Високовольтний Союз» РЗВА.

Округ 19 (вул.Шевченка, вул.Замкова, вул.Здолбунівська)

1. Артемюк Валентина Василівна, 1967 року народження, освіта вища, безпартійна, головний бухгалтер КП «Житловик-1».
2. Бондарчук Іван Матвійович, 1960 року народження, освіта середня спеціальна, безпартійний, електрослюсар будівельний ТзОВ «Діброва зв’язок».
3. Райковська Альона Миколаївна, 1987 року народження, освіта вища, член ВО «Свобода», бухгалтер ПрАТ «Тернопільський молокозавод».
4. Тазюк Сергій Миколайович, 1979 року народження, освіта середня спеціальна, безпартійний, тимчасово не працює.

Округ 20 (вул.Нова, вул.Набережна, вул.Залізнична)

1. Диб’як Марія Віталіївна, 1959 року народження, освіта вища, безпартійна, приватний підприємець.

Округ 21 (вул.1 Травня (приватний сектор))

1. Петришин Віктор Васильович, 1955 року народження, освіта вища, безпартійний, пенсіонер.

Округ 22 (вул.Рівненська (приватний сектор))

1. Лєкарєва Наталія Іванівна, 1970 року народження, освіта середня спеціальна, безпартійна, адміністратор в ТЦ «Метро».

Округ 23 (вул.Біла, вул.Тиха)

1. Биць Віталій Володимирович, 1971 року народження, освіта вища, безпартійний, начальник відділу молоді та спорту Рівненської районної державної адміністрації.
2. Максименко Сергій Володимирович, 1984 року народження, освіта вища, безпартійний, інженер з охорони праці ТДВ «Рівненський «ДБК».

Округ 24 (вул.Вишнева, вул.Мирна)

1. Коба Микола Павлович, 1950 року народження, освіта базова вища, безпартійний, тренер-викладач Рівненської районної дитячо-юнацької спортивної школи «Колос».

Округ 25 (вул.Зелена, вул.Молодіжна (приватний сектор))

1. Драчук Ірина Зіновіївна, 1972 року народження, освіта базова вища, безпартійна, спеціаліст Квасилівської селищної ради.

Округ 26 (вул.Молодіжна, 32)

1. Чернобривець Валерій Сергійович, 1962 року народження, освіта вища, безпартійний, начальник відділу експертизи тимчасової непрацездатності та якості медичних послуг Рівненського обласного відділення ВДФСС з ТВП.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...
  • народний контроль

    Багато кандидатів приховуют свою партійність , цим самим водять в оману виборців