В багатоповерхівках капітально відремонтують чотири ліфти

v-bahatopoverhivkah-kapitalno-vidremontuyut-chotyry-lifty

Перші дві процедури публічних закупівель за допомогою електронної системи «ProZorro»провела минулого тижня Квасилівська селищна рада.

Мале приватне підприємство «Леда» стало єдиним учасником, і, відповідно, переможцем у закритих торгах з отримання права на укладення договору стосовно капітального ремонту ліфтів у квасилівських будинках за адресою: вулиця Молодіжна, 36 (1 та 2 під’їзди), а також вулиця Молодіжна, 44 (1 та 2 під’їзди).

Загалом, бюджету Квасилова виконання зазначених робіт обійдеться в 230 432 гривні 44 копійки. Згідно з укладеним договором, мале приватне підприємство «Леда» має відремонтувати чотири ліфти до 20 грудня цього року.

Нагадаємо, що з 1 серпня 2016 року усі державні закупівлі місцеві органи влади та інші організації, які використовують кошти платників податків, зобов’язані здійснювати винятково через систему «ProZorro».

За усіма публічними закупівлями розпорядників бюджетних коштів селища можна слідкувати у розділі «електронні закупівлі» системи електронного врядування «Розумне місто. Квасилів», а також на сайті «Держзакупівлі. Онлайн».

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...