В будинку представника «Правого сектора» правоохоронці шукали гранатомет

В будинку представника «Правого сектора» правоохоронці шукали гранатомет

Сьогодні, 17 січня, в квасилівському помешканні одного з лідерів рівненського «Правого сектора», бійця добровольчого українського корпусу «Правий сектор» Михайла Волянського (на фото) правоохоронці, у тому числі – працівники колишнього «Беркуту» та представники СБУ, провели обшук.

Помешкання квасилівчанина силовики обшукали зігдно ухвали судді Рівненського районного суду Олександра Красовського від 15 січня цього року щодо зберігання зброї РПГ-18 та боєприпасів до неї. Ухвала судді ґрунтувалася на клопотанні СБУ. Відповідно до цього клопотання, 6 січня СВ Рівненського РВ УМВС у Рівненській області внесені відомості до єдиного реєстру досудових розслідувань.

Ухвала

Ухвала2

Працівники УМВС та СБУ майже дві години, починаючи з 8-ї ранку, в приватному будинку, де мешкає учасник АТО, шукали зброю, але нічого не знайшли і покинули житло.

«Я приймав участь у боях під Карлівкою та Пісками та інших населених пунктах в Донецькій області з російськими найманцями та їх місцевими прибічниками як боєць ДУК «Правий сектор». Після повернення із зони АТО я займаюся волонтерською допомогою для побратимів з добровольчого корпусу та навчанням молодих бійців. Вважаю, що методи працівників правоохоронних органів з часів Януковича не змінилися. Вони й далі вчиняють тиск на патріотів та націоналістів, які не за примусом, а за покликом душі захищають Україну від зовнішніх та внутрішніх загарбників. За кілька тижнів я збираюся знову поїхати в зону АТО, – заявив квасилівчанин Михайло Волянський.

Про це повідомляє прес-служба «Правого сектора» Рівненщини.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (3 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...