В Горбатюка кажуть, що голова звітується

В нинішньому календарному році селищний голова Квасилова Степан Горбатюк звітувався перед громадою вже як мінімум двічі. Тепер же він збирається проводити зустрічі з виборцями за місцем проживання останніх. У цьому квасилівчан намагаються переконати працівники апарату селищної ради. Щоправда, коли і де конкретно відбуватимуться подібні зустрічі зі звітом – уточнювати ніхто не поспішає.

Дану інформацію оприлюднив голова Квасилівського первинного осередку політичної партії «Сила Людей» Павло Дутко, який виклав в соціальній мережі «Facebook» відповідь селищної ради на свій запит, щодо надання публічної інформації стосовно звіту голови.

«Виявляється, селищний голова Квасилова Степан Горбатюк уже багато разів звітував перед громадою про свою роботу. Саме таку відповідь селищна рада підготувала на мій інформаційний запит. Зокрема, виявляється, робив він це перед жителями мікрорайону Хмільне 29 березня та учасниками АТО 19 квітня. От тільки проблема в тому, що ні мешканці Хмільного, ні учасники АТО поняття не мали що ідуть на звіт селищного голови. Перші були переконані, що зустріч стосується руху великогабаритного транспорту мікрорайоном, а другим сказали, що говоритимуть про роздачу земельних ділянок. Назвати ці зустрічі заднім числом звітом селищного голови – дуже цікавий винахід. Насправді ж люди прекрасно розуміють, що їх знову обманюють і мова іде про маніпуляції і підміну понять.

Відповіді ж на моє запитання в запиті, коли ж відбудеться СПРАВЖНІЙ щорічний звіт голови перед територіальною громадою на відкритій зустрічі з громадянами у 2017 році, я так і не отримав. Написали тільки, що з 25 квітня пан Горбатюк планує відкриті зустрічі з жителями селища за місцем їх проживання. Це, я так розумію, на вулицях та в дворах будинків, чи по квартирах буде ходити? У мене на вулиці такої зустрічі він не проводив. А у вас?» – відреагував Павло Дутко на відповідь, яку він отримав з селищної ради.

Як відомо, 1 квітня цього року в Квасилові відбулися збори виборців. Учасники заходу поставили незадовільну оцінку роботі влади і закликали голову селищної ради Степана Горбатюка публічно прозвітуватися перед громадою про свою діяльність.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...