В селищні раді двічі відмовилися показати свої декларації про доходи

В селищні раді двічі відмовилися оприлюднити декларації про доходи

В черговому грубому порушенні Закону України «Про доступ до публічної інформації» звинувачує владу Квасилова голова громадської організації «Новий Квасилів» Павло Дутко. Пан Павло двічі звертався в орган місцевого самоврядування з запитом про надання копій декларації про доходи голови, заступника та секретаря селищної ради, але в обох випадках потрібних документів так і не отримав.

Як розповів громадський активіст, у своїх відповідях на запити влада навіть не пояснила причину відмови:

– З початку червня нинішнього року надіслав два запити в селищну раду з проханням надати мені копії декларацій про доходи селищного голови Дмитра Крета, його заступника Анатолія Котовського та секретаря селищної ради Валентини Жильчук за 2010-2014 роки. Ця інформація аж ніяк не може бути секретною і будь-хто з мешканців селища має право з нею ознайомитися. Але в обох випадках, замість цього мені надали відповідь із набором цифр, які, нібито вказані в деклараціях. Чому влада селища так старанно приховує копії своїх декларацій про доходи – я не знаю, але, очевидно, приховувати є що.

3333

Нехай керівники селищної ради не забувають, що вони лише працівники, яких найняла на роботу терміном на 5 років громада Квасилова. Тож і вести себе потрібно відповідним чином. Подібні ж факти дрібного шахтарйства та приховування інформації, що становить суспільний інтерес, аж ніяк не роблять честі керівникам селища.

1111

2222

Якщо вірити цифрам, які селищна рада надала Павлові Дутку, то селищний голова Квасилова Дмитро Крет в 2014 році отримав доходів на суму в 58317,01 гривні, заступник селищного голови Анатолій Котовський за цей же час збагатився на 50727,48 гривні, а секретар селищної ради Валентина Жильчук заробила 50229,83 гривні.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...