Вадим Бурчак – чемпіон України з бойового самбо

Вадим Бурчак – чемпіон України з бойового самбо

Квасилівський спортсмен Вадим Бурчак став переможцем чемпіонату України з бойового самбо, що відбувався у Києві з 27 лютого по 1 березня. Успіх нашого земляка можна вважати історичним, адже раніше жоден представник Рівненщини не вигравав змагання подібного рівня з бойового самбо. Про це повідомляє портал «ОГО».

Загалом, чемпіонат України зі спортивного та бойового самбо зібрав більше чотирьохсот спортсменів із 22 регіонів України. Про важливість подібних змагань говорить хоча б те, що на них визначаються кандидати на місця у збірній команді країни.

Щодо збірної команди Рівненської області, то вона була сформована переважно із самбістів Квасилова.

Квасилівчанин Вадим Бурчак в категорії до 74 кілограм усі свої бої виграв достроково – нокаутами. Причому, у фіналі за півхвилини він подолав опір киянина Ростислава Уліса, члена збірної команди України, учасника чемпіонату світу в Японії. Відтак, наш самбіст забронював за собою місце у національній збірній на наступному чемпіонаті Європи, що відбудеться у травні в хорватському Загребі.

Трішки не вистачило до подібного тріумфу Богдану Бабенку, який здобув срібну нагороду чемпіонату в категорії до 57 кілограм і виконав норматив майстра спорту України. У фіналі він поступився киянину Сергію Чорному, майстру спорту міжнародного класу, неодноразовому призеру чемпіонатів Європи та світу.

Травма спини, отримана напередодні змагань, не дозволила здобути бронзову нагороду Ігорю Ошманіну, який виграв чотири сутички, але програв поєдинок за третє місце.

Просто виняткову волю до перемоги продемонстрував Володимир Мартинюк, який у першій же сутичці отримав перелом лівої руки, але виграв цей бій! Далі наш самбіст переміг ще у трьох поєдинках і лише в бою за бронзу поступився, не отримавши звання майстра спорту України.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...