Вартість проїзду в маршрутках знову підвищать?

Оголошення про майбутнє зростання ціни за проїзд з’явилися в салонах маршрутних таксі «Рівне-Здолбунів» та «Квасилів-Рівне» напередодні. Щоправда, хоча перевізники й анонсували подорожчання вартості проїзду вже відсьогодні, 5 січня, поки ціна до Рівного для квасилівчан залишається такою ж, як і була – 4 гривні.

Та все ж, як вдалося з’ясувати, від свого наміру збільшити ціну за проїзд перевізники не відмовилися. Передбачається, що зроблять це вони після Різдва. Окрім вже традиційного підвищення вартості паливно-мастильних матеріалів та запчастин, своє рішення перевізники пояснюють ще й зростанням мінімальної заробітної плати в країні.

Як розповів начальник управління інфраструктури та промисловості Рівненської облдержадміністрації Федір Мисюра, він виступає проти підвищення тарифів на проїзд, але жодного впливу на перевізників у цьому питанні не має:

– Можу сказати точно, що до 10 січня вартість проїзду не зросте. А далі буду просити до 20 числа її не піднімати. От тільки гірка правда полягає у тому, що тарифи все одно піднімуть. Проїзд з Квасилова до Рівного за новими тарифами коштуватиме не більше 5 гривень.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...