Великдень Квасилів зустріне без сміття

Великдень Квасилів зустріне без сміття

Традиційна всеукраїнська акція «Зробимо Україну чистою!» цього року відбудеться за тиждень до Великодня – у суботу, 23 квітня. Вже четвертий рік поспіль до акції приєднається і Квасилів. Впродовж кількох годин волонтери проводитимуть прибирання забруднених територій селища та сортуватимуть зібране сміття.

Як зазначив багаторічний координатор акції «Зробимо Україну чистою!» у Квасилові, голова громадської організації «Новий Квасилів» Павло Дутко, уже зараз розпочалася підготовка до прибирання, яке відбудеться менш, ніж за три місяці:

– З таненням снігу квасилівчани почали виявляти чимало місць, завалених сміттям. Це і узбіччя дороги вулиці Перспективної (бетонка), де ми прибираємо щорічно, і берег ріки Устя, і територія поблизу залізничної колії. Усі ці локації ми вносимо до карти прибирання. Далі потрібно провести велику організаційну роботу, щоб залучити якомога більше волонтерів на акцію і донести до мешканців селища наші ідеї. В останні роки ми не отримуємо засобів для прибирання від всеукраїнських координаторів. Тож треба знову шукати мішки та рукавички для учасників акції. Роботи у нас чимало, але я переконаний, що усі проблеми під час підготовки до акції «Зробимо Україну чистою!» в Квасилові вдасться вирішити і захід пройде на високому рівні. Наше гасло: «Хай небо буде мирним, а Україна – чистою!».

Нагадаємо, минулого року на акцію «Зробимо Україну чистою!» в Квасилові вийшли 11 волонтерів різного віку. За три години роботи їм вдалося назбирати 8 пакетів зі склом, 10 – з РЕТ-пляшками, а також 42 – з усім іншим сміттям. Крім того, квасилівчани, які вийшли на прибирання, взяли участь у встановленні всеукраїнського рекорду з найбільшої кількості сміття, зібраної за одну секунду.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...