Від ремонту «Бетонки» до облаштування пляжу. Депутат подав свої пропозиції до бюджету

Свої пропозиції до статей капітальних видатків бюджету Рівненської міської ради на 2021 рік надіслав на розгляд міського голови Рівного Олександра Третяка депутат Рівненської районної ради Павло Дутко. Більшість із них стосуються розбудови обєктів інфраструктури Квасилова.

Зокрема, Павло Дутко, до якого зверталися виборці з проханням посприяти у вирішенні їх проблем, закликає міську владу виділити кошти на виконання у 2021 році наступних робіт у Квасилові:

1. Ремонт дорожнього покриття по вулиці Перспективній («Бетонка») від автобусної зупинки Квасилів-1 до пекарні «Жицень» (вулиця Зелена, 1).

2. Асфальтування доріг по вулицях Білій, Вишневій, Набережній та завершення асфальтування дороги по вулиці Тихій.

3. Відновлення та заміна пошкоджених бордюр та ремонт тротуарів по вулиці Молодіжній від кафе «Затишок» до магазину «П’ятачок».

4. Встановлення пішохідного тротуару по вулиці Давній від маркету «Добробут» до перехрестя з вулицею Шкільною.

5. Встановлення світлофору з кнопкою «на вимогу» на ділянці дороги між церквою та стоматологічним кабінетом по вулиці Рівненській.

6. Встановлення засобів обмеження швидкості «лежачі поліцейські» на дорозі по вулиці Рівненській на ділянках поблизу повороту на вулицю Вишневу і поблизу зупинки автотранспорту в центрі селища біля колишнього кафе «Еліт».

7. Встановлення ліхтарів вуличного освітлення на ділянці дороги повз лісопосадку від вулиці Залізничної до залізничного переїзду.

8. Встановлення 10 камер вуличного відеоспостереження в найбільш людяних місцях.

9. Облаштування пляжу «Грабарка» (розсипання піску, очистка води) на березі ріки Устя з боку смт Квасилів.

Перелік капітальних видатків бюджету Рівненської міської ради на 20221 рік мають затвердити найближчими днями.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (2 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...