Відділення «Ощадбанку» в селищі хочуть закрити. Пенсіонери обурені

Разом із закінченням карантину, вже 20 червня, у Квасилові може закритися єдине банківське відділення на усе селище, яке знаходиться по вулиці Рівненській, 1 і належить «Ощадбанку». Про це клієнтам повідомляють працівники установи.

Інформація про закриття відділення викликала справжнє обурення у квасилівських пенсіонерів. Вони кажуть, що іншої альтернативи отримувати пенсію та сплачувати комунальні платежі в них немає. Особливо ж – якщо карантин продовжать, оскільки громадський транспорт зупинили і дістатися до Рівного, чи інших сусідніх населених пунктів людям наразі просто нічим.

Жителька багатоповрхівки по вулиці Рівненській, 1 Людмила Логінова переконана, що закриття відділення «Ощадбанку» серйозно ускладнить життя великій кількості пенсіонерів Квасилова:

– Багато людей ще не знають, що відділення хочуть закривати. А як дізнаються – будуть дуже розчаровані. Працівники відділення кажуть, що їх керівництво пояснює закриття нерентабельністю. Але ж це державна установа і без неї в Квасилові буде важко. Коли не зайду у відділення – там стоїть велика черга. Особливо 16 числа кожного місяця, адже в цей день виплачують пенсію. Що тепер робити усім цим людям?

Особливо постраждають від закриття «Ощадбанку» хворі та одинокі люди, яких у Квасилові вистачає. Саме до цієї категорії належить пенсіонерка Тетяна Бугайченко із вулиці Богдана Хмельницького:

– Не так давно я перенесла інсульт. А живу одна. Тож, якщо у Квасилові зачинять відділення «Ощадбанку», буду мати великі проблеми. І не тільки я, а і більшість інших людей пенсійного віку.

Пенсіонери сподіваються, що Рівненське обласне управління «Ощадбанку» все ж змінить своє рішення, врахувавши інтереси квасилівчан, і банківське відділення залишать. Якщо ж цього не станеться – люди готові на найрішучіші кроки, такі, приміром, як перекриття та блокування залізничного сполучення.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...