Відомий експерт розповість квасилівачанам про управління багатоквартирними будинками

Відомий експерт розповість квасилівачанам про управління багатоквартирними будинками

Чотиригодинний семінар на тему «Управління та утримання багатоквартирних будинків: кому і навіщо це потрібно?» відбудеться в Квасилівському будинку культури наступної суботи, 21 травня. Захід розпочнеться о 10.00.

Під час заходу, який організовують Міжнародний республіканський інститут спільно з громадською організацією «Новий Квасилів», громадський експерт з питань ЖКГ Сергій Пінчук розповідатиме мешканцям селища про можливі форми управління будинками та їх переваги, навчить правильно створити ОСББ та розпоряджатися спільним майном.

Згідно Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», до 1 липня 2016 року усі мешканці багатоквартирних будинків, які перебувають на балансі ЖКП, мають прийняти рішення про управління будинком: обрати управляючу компанію або створити об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ).

Проблема в тому, що мало хто з них знає, що таке управління будинком. Тобто, тисячі квасилівчан мають прийняти рішення про те, в чому вони абсолютно не розуміються! Чи можливо за таких умов сподіватися на ухвалення ними усвідомленого рішення?

Мешканці багатоповерхівок є необізнаними і ними легко маніпулювати, чим вже користуються недобросовісні управителі та існуючі ЖЕКи, які планують перетворитися з 1 липня в управляючі компанії.

Мета семінару – допомогти мешканцям багатоквартирних будинків ухвалити усвідомлене рішення про вибір форми управління своїм будинком.

На семінарі будуть розглядатися наступні теми:

– кому належать багатоквартирні будинки;

– що таке управління та які послуги мають надаватися в будинку для його належного утримання;

– як провести поточний і капітальний ремонти, реконструкцію, реставрацію, технічне переоснащення спільного майна багатоквартирного будинку;

– як розпоряджатися спільним майном: існуючі форми управління будинком і переваги кожної з них;

– як провести збори по визначенню форми управління будинком;

– визначення управителя та його повноважень, порядок відкликання управителя, затвердження та зміну умов договору з управителем;

– визначення плати за обслуговування та утримання будинку.

До участі в семінарі запрошуються усі бажаючі. Попередній запис за телефоном: 098-849-43-86.

 

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (2 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...