Відомий футболіст приніс Квасилову перемогу

Успішно розпочала свої виступи на відкритому зимовому чемпіонаті Здолбунівського району з міні-футболу пам’яті Ярослава Гайдучика квасилівська «Зірка». У перший ігровий день змагань наші земляки були сильнішими за рівненський «Інтеркарс» – 7:1.

П’ять голів у складі квасилівчан на свій рахунок записав екс-гравець рівненського «Вереса» в Прем’єр-лізі Руслан Степанюк. Окрім зіркового легіонера, за «Зірку» забивали також Дмитро Нікіфоров та Роман Бойко.

Цікаво, що окрім «Зірки», у групі «В» виступатиме також і ще одна квасилівська команда – FC «Germania-2», а також здолбунівські ФК «Академіка» та «Експрес-Ветерани» і рівненські «Альянс» та «Інтеркарс».

Продовжиться відкритий чемпіонат Здолбунівського району наступних вихідних. Так у суботу, 15 грудня, «Зірка» зустрінеться з «Альянсом» (початок – об 11.40), а FC «Germania-2» поміряється силами з «Інтеркарсом» (початок – о 15.50). У неділю, 16 грудня, «Зірка» відпочиватиме, а FC «Germania-2» о 16.50 зіграє з ФК «Академіка».

Всього участь у змаганнях цього року беруть 24 команди, розбиті на чотири групи. По чотири кращі з кожної продовжать боротьбу за почесний трофей на стадії плей-офф. Завершить відкритий чемпіонат Здолбунівського району з міні-футболу 13 січня 2019 року.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...